Οι διαιτητές των αγώνων της 26ης αγωνιστικής ποδοσφαίρου

Ορίστηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Φθιώτιδας οι διαιτητές και οι βοηθοί διαιτητών των αγώνων ποδοσφαίρου του Σαββατοκύριακου 5-6/03/2016 για όλες τις αγωνιστικές κατηγορίες.

 

26η αγωνιστική Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Σάββατο 5-3-2016 ΩΡΑ: 15.30

 

Αγώνας:     ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

Διαιτητής:   ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ

Βοηθοί:       ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ-ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ

Αγώνας:     ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ –ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

Διαιτητής:   ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ

Βοηθοί:         ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Αγώνας:     ΡΑΧΕΣ-ΕΝΩΣΗ 2010

Διαιτητής:   ΜΠΛΟΥΝΑΣ

Βοηθοί:         ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ-ΖΑΦΕΙΡΗΣ

Αγώνας:     ΣΤΥΛΙΔΑ-ΑΤΑΛΑΝΤΗ

Διαιτητής:   ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:         ΚΑΛΥΒΑΣ-ΜΠΕΛΛΗΣ

Αγώνας:     ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ- ΚΑΛΑΠΟΔΙ

Διαιτητής:   ΚΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:         ΚΟΜΗΤΗΣ-ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ

Αγώνας:     ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ- ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ

Διαιτητής:   ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:         ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ-ΖΙΩΓΑΣ

Αγώνας:     ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ

Διαιτητής:   ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:        ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ- ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ

Αγώνας:     ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ-ΚΗΦΙΣΟΣ

Διαιτητής:   ΞΑΡΧΑΣ

Βοηθοί:         ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ-ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

Αγώνας:     ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ-ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ

Διαιτητής:   ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Βοηθοί:         ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ

 

 

 

 

22η αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας Σάββατο   5-3-2016 ΩΡΑ: 15.30

Αγώνας:              ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ

Διαιτητής:           ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

Βοηθοί:         ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ-ΜΟΥΣΤΑΚΑ Ε

Αγώνας:              ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ ΓΗΠ ΡΟΔΙΤΣΑΣ

Διαιτητής:           ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Βοηθοί:         ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ- ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ

Αγώνας:              ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ -ΑΡΧΑΝΙ

Διαιτητής:           ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ

Βοηθοί:         ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ-ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Αγώνας:              ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ -ΔΙΒΡΗ

Διαιτητής:           ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:         ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Αγώνας:              ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής:           ΣΤΑΘΑΡΑΣ

Βοηθοί:         ΔΟΔΟΓΛΟΥ- ΓΡΕΣΣΟΣ

Αγώνας:              ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ -ΚΑΛΑΜΑΚΙ

Διαιτητής:           ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:         ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ Δ-ΚΟΛΟΒΟΣ

16η αγωνιστική Γ΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας Σάββατο 5-3-2016 ώρα 16.00

Αγώνας:              ΓΙΑΝΙΤΣΟΥ-ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ   ΓΗΠ ΑΡΚΙΤΣΑΣ

Διαιτητής:           ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:         ΡΕΜΙ-ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

Πρωτάθλημα Νέων Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας Σάββατο 5-3-2016 ΩΡΑ: 10.30

 

Αγώνας:              ΗΡΑΚΛΗΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΦΡΑΝΤΖΗ   ΓΗΠ ΕΠΣΦ ΑΝΑΒΟΛΗ

 

Πρωτάθλημα Παίδων Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας Κυριακή 6-3-2016 ΩΡΑ: 10.30

Αγώνας:              ΑΙΑΝΤΑΣ Α΄- ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΩΡΑ: 12.30     ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής:           ΓΡΕΣΣΟΣ

Βοηθοί:         ΡΕΜΙ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Αγώνας:              ΦΡΑΝΤΖΗ- ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ ΩΡΑ: 10.00   ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής:           ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

Βοηθοί:       ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ-ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Αγώνας:              ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ-ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

Διαιτητής:           ΚΟΛΟΒΟΣ

Βοηθοί:         ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ Δ- ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ

 

 

 

 

 

 

 

22η αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας Κυριακή   6-3-2016 ΩΡΑ: 15.30

Αγώνας:               ΠΑΝΖΕΛΙΑΚΟΣ-ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ

Διαιτητής:            ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ

Βοηθοί:         ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Αγώνας:               ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ-ΚΟΜΝΗΝΟΣ

Διαιτητής:            ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:         ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ-ΔΟΔΟΓΛΟΥ

Αγώνας:               ΣΚΑΡΦΕΙΑ-ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92

Διαιτητής:            ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:         ΖΙΩΓΑΣ-ΡΕΜΙ

Αγώνας:               ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ- ΡΕΓΚΙΝΙ

Διαιτητής:            ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ

Βοηθοί:         ΚΟΝΤΟΣ-ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ

Αγώνας:               ΜΑΛΙΑΚΟΣ-ΓΛΥΦΑ

Διαιτητής:            ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Βοηθοί:         ΚΟΛΟΒΟΣ-ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

Αγώνας:               ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΧΙΝΟΥ

Διαιτητής:            ΚΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:         ΑΥΓΕΡΗΣ- ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ

Αγώνας:               ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ -ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:            ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

Βοηθοί:         ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΖΑΡΟΝΙΚΟΛΑΣ

Αγώνας:               ΗΡΑΚΛΗΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΓΗΠ ΕΠΣΦ

Διαιτητής:            ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Βοηθοί:         ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ-ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

Αγώνας:               ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ-ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ

Διαιτητής:            ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ

Βοηθοί:         ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ

Αγώνας:               ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΜΟΥΡΙΟΥ-ΤΣΟΥΚΑ

Διαιτητής:            ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ

Βοηθοί:         ΤΣΑΜΑΣΙΩΤΗ-ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Αγώνας:               ΒΡΑΧΑ-ΚΑΛΥΒΙΑ

Διαιτητής:            ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

Βοηθοί:         ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ-ΓΡΕΣΣΟΣ

Αγώνας:               ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ ΓΗΠ ΠΛΑΤΥΣΤΟΜΟΥ

Διαιτητής:            ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ

Βοηθοί:         ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ-ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:               ΟΜΒΡΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ

Διαιτητής:            ΣΤΑΘΑΡΑΣ

Βοηθοί:         ΚΑΚΛΗ-ΣΚΑΡΛΑΣ

Αγώνας:               ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ-ΕΚΚΑΡΑ ΓΗΠ ΜΕΛΙΤΑΙΑΣ

Διαιτητής:            ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:         ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ Δ-ΠΕΤΕΙΝΟΣ

Κάντε το πρώτο σχόλιο

Υποβολή απάντησης

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται.


*