Ορίστηκαν οι διαιτησίες του Σαββατοκύριακου στο ποδόσφαιρο

Ορίστηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Φθιώτιδας οι διαιτητές και οι βοηθοί διαιτητών των αγώνων ποδοσφαίρου του Σαββατοκύριακου 26-27/03/2016 για όλες τις αγωνιστικές κατηγορίες.

30η αγωνιστική Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ.  Φθιώτιδας Σάββατο   26-03-2016 ΩΡΑ: 16.00

Αγώνας:              ΚΑΛΑΠΟΔΙ -ΜΑΛΕΣΙΝΑ

Διαιτητής:           ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Βοηθοί:         ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ-ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ

Αγώνας:              ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ

Διαιτητής:           ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ

Βοηθοί:         ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΖΙΩΓΑΣ

Αγώνας:              ΕΝΩΣΗ 2010-ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ

Διαιτητής:           ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:         ΣΚΑΡΛΑΣ-ΒΛΑΧΟΣ

Αγώνας:              ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΚΗΦΙΣΟΣ

Διαιτητής:           ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Βοηθοί:         ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤ-ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ

Αγώνας:              ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ-ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ

Διαιτητής:           ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:         ΚΟΜΗΤΗΣ-ΚΑΛΥΒΑΣ

Αγώνας:              ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ-ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ    ΑΝΑΒΟΛΗ

Αγώνας:              ΡΑΧΕΣ- ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ

Διαιτητής:           ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Βοηθοί:        ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ-ΚΑΚΛΗ

Αγώνας:              ΣΤΥΛΙΔΑ- ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Διαιτητής:           ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:         ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΒΑΦΕΙΑΔΗ

Αγώνας:              ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ-ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

Διαιτητής:           ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:         ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΛΙΚΑ

PLAY OFF & PLAY OUT  Β΄ κατηγορίας  Ε.Π.ΣΦθιώτιδας Σάββατο   26-03-2016 ΩΡΑ: 16.00

Αγώνας:              ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ-ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ

Διαιτητής:           ΚΟΝΤΟΣ

Αγώνας:              ΕΚΚΑΡΑ-ΗΡΑΚΛΕΙΑ

Διαιτητής:           ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:         ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ-ΠΙΛΑΤΟΣ

Αγώνας:              ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ-ΟΜΒΡΟΣ

Διαιτητής:           ΣΩΣΩΝΗΣ

Βοηθοί:         ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ- ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ

Αγώνας:              ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

Διαιτητής:           ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ

Βοηθοί:         ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ Δ-ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ


 ΠΡΟΣΟΧΗ:  ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ

PLAY OFF & PLAY OUT  Β΄ κατηγορίας  Ε.Π.ΣΦθιώτιδας

 Κυριακή 23-03-2016 ΩΡΑ: 17.00

Αγώνας:              ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ –ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ

Διαιτητής:           ΣΩΣΩΝΗΣ

Βοηθοί:         ΣΚΑΡΛΑΣ-ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ

Αγώνας:              ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ –ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ

Διαιτητής:           ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ

Βοηθοί:         ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ-ΡΕΜΙ

Αγώνας:              ΗΡΑΚΛΗΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:           ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Βοηθοί:         ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Σ-ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ

Αγώνας:              ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΧΙΝΟΥ-ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

Διαιτητής:           ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:         ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ-ΓΡΕΣΣΟΣ

Αγώνας:              ΣΚΑΡΦΕΙΑ-ΠΑΝΖΕΛΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:           ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ

Βοηθοί:         ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ Δ -ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ

Αγώνας:              ΚΟΜΝΗΝΟΣ-ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ

Διαιτητής:           ΤΣΑΒΟΣ

Αγώνας:              ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ-ΜΑΛΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:           ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:         ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ-ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Αγώνας:              ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΤΣΟΥΚΑ

Διαιτητής:           ΚΟΝΤΟΣ

Βοηθοί:    ΠΕΤΕΙΝΟΣ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

Αγώνας:              ΚΑΛΥΒΙΑ-ΑΡΧΑΝΙ   ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής:           ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ

Βοηθοί:         ΑΥΓΕΡΗΣ-ΤΣΑΜΑΣΙΩΤΗ

Αγώνας:           ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ-ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ    ΩΡΑ: 16.00            

Διαιτητής:           ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Κάντε το πρώτο σχόλιο

Υποβολή απάντησης

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται.


*