Ορίστηκαν οι διαιτησίες του Σαββατοκύριακου στο ποδόσφαιρο

Ορίστηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Φθιώτιδας οι διαιτητές και οι βοηθοί διαιτητών των αγώνων ποδοσφαίρου του Σαββατοκύριακου 02-03/04/2016 για όλες τις αγωνιστικές κατηγορίες.

31η αγωνιστική Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας Σάββατο   02-04-2016 ΩΡΑ: 17.00

Αγώνας:              ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ

Διαιτητής:           ΚΟΝΤΟΣ

Βοηθοί:       ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ- ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ

Αγώνας:              ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ-ΚΑΛΑΠΟΔΙ

Διαιτητής:           ΚΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:         ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

Αγώνας:              ΚΗΦΙΣΟΣ-ΑΤΑΛΑΝΤΗ

Διαιτητής:           ΜΠΛΟΥΝΑΣ

Βοηθοί:         ΚΟΜΗΤΗΣ- ΣΚΑΡΛΑΣ

Αγώνας:              ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ-ΕΝΩΣΗ 2010

Διαιτητής:         ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Βοηθοί:       ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤ- ΖΑΦΕΙΡΗΣ

Αγώνας:              ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

Διαιτητής:           ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ

Βοηθοί:         ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Αγώνας:              ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ -ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:           ΞΑΡΧΑΣ

Βοηθοί:         ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ- ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ

Αγώνας:              ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ

Διαιτητής:           ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:         ΚΑΚΛΗ-ΖΩΓΑΣ

Αγώνας:              ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ -ΡΑΧΕΣ

Διαιτητής:           ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:         ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ-ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ

Αγώνας:              ΣΤΥΛΙΔΑ-ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ

Διαιτητής:           ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Βοηθοί:         ΒΛΑΧΟΣ-ΚΟΛΟΒΟΣ

PLAY OFF & PLAY OUT Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας Σάββατο   02-04-2016 ΩΡΑ: 17.00

Αγώνας:              ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ-ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ

Διαιτητής:           ΤΣΑΒΟΣ

Βοηθοί:         ΜΠΕΛΛΗΣ-ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:              ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

Διαιτητής:           ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ

Βοηθοί:         ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ-ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ

Αγώνας:              ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ

Διαιτητής:           ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

Βοηθοί:         ΡΕΜΙ-ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Αγώνας:              ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ ΓΗΠ ΕΠΣΦ

Διαιτητής:           ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:         ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ

 

PLAY OFF & PLAY OUT Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Κυριακή 03-04-2016 ΩΡΑ: 17.00

Αγώνας:              ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ-ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

Διαιτητής:           ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:         ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ-ΚΟΛΟΒΟΣ

Αγώνας:              ΗΡΑΚΛΗΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΧΙΝΟΥ   ΓΗΠ ΕΠΣΦ

Διαιτητής:           ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ

Βοηθοί:         ΛΙΤΟΣΕΛΙΙΤΗΣ-ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ

Αγώνας:              ΠΑΝΖΕΛΙΑΚΟΣ-ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΓΗΠ ΚΑΛΑΠΟΔΙΟΥ

Διαιτητής:           ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ

Βοηθοί:         ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ-ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ

Αγώνας:              ΣΚΑΡΦΕΙΑ-ΚΟΜΝΗΝΟΣ   ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ

Διαιτητής:           ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Βοηθοί:         ΖΑΡΟΝΙΚΟΛΑΣ-ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ

Αγώνας:              ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ-ΜΑΛΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:           ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

Βοηθοί:         ΔΟΔΟΓΛΟΥ-ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

Αγώνας:              ΤΣΟΥΚΑ-ΚΑΛΥΒΙΑ     ΓΗΠ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

Διαιτητής:           ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:         ΣΚΑΡΛΑΣ-ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ

Αγώνας:              ΑΡΧΑΝΙ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Διαιτητής:           ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Βοηθοί:         ΒΛΑΧΟΣ -ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ

Αγώνας:              ΗΡΑΚΛΕΙΑ-ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

Διαιτητής:           ΜΠΛΟΥΝΑΣ

Βοηθοί:         ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΤΣΙΛΙΚΑ

Αγώνας:              ΟΜΒΡΟΣ-ΕΚΚΑΡΑ

Διαιτητής:           ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:         ΠΕΤΕΙΝΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:              ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ ΓΗΠ ΜΕΛΙΤΑΙΑΣ

Διαιτητής:           ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ

Βοηθοί:         ΡΕΜΙ-ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Κάντε το πρώτο σχόλιο

Υποβολή απάντησης

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται.


*