Ορίστηκαν οι διαιτησίες του Σαββατοκύριακου στο ποδόσφαιρο

Ορίστηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Φθιώτιδας οι διαιτητές και οι βοηθοί διαιτητών των αγώνων ποδοσφαίρου του Σαββατοκύριακου 09-10/04/2016 για όλες τις αγωνιστικές κατηγορίες.

32η αγωνιστική Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ.  Φθιώτιδας Σάββατο   09-04-2016 ΩΡΑ: 17.00

Αγώνας:              ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

Διαιτητής:           ΜΠΛΟΥΝΑΣ

Βοηθοί:         ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ-ΖΙΩΓΑΣ

Αγώνας:              ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ- ΚΗΦΙΣΟΣ

Διαιτητής:           ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:         ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ

Αγώνας:              ΚΑΛΑΠΟΔΙ-ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ

Διαιτητής:           ΚΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:         ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ-ΚΟΜΗΤΗΣ

Αγώνας:              ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:           ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Βοηθοί:         ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ- ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ

Αγώνας:              ΕΝΩΣΗ 2010-ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ

Διαιτητής:           ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

Βοηθοί:         ΒΛΑΧΟΣ- ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ Δ

Αγώνας:              ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Διαιτητής:           ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Βοηθοί:         ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ-ΒΑΦΕΙΑΔΗ

Αγώνας:              ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ-ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

Διαιτητής:           ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:         ΚΑΛΥΒΑΣ-ΖΑΦΕΙΡΗΣ

Αγώνας:              ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ-ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ   ΓΗΠ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

Διαιτητής:           ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ

Βοηθοί:         ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΚΟΝΤΟΣ

Αγώνας:              ΡΑΧΕΣ-ΣΤΥΛΙΔΑ

Διαιτητής:           ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ

Βοηθοί:         ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ- ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

PLAY OFF & PLAY OUT  Β΄ κατηγορίας  Ε.Π.ΣΦθιώτιδας Σάββατο   09-04-2016 ΩΡΑ: 17.00

Αγώνας:              ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ- ΕΚΚΑΡΑ

Διαιτητής:           ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Βοηθοί:         ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ- ΚΟΛΟΒΟΣ

Αγώνας:              ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ  ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής:           ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

Βοηθοί:         ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Αγώνας:              ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ-ΜΑΛΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:           ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ

Βοηθοί:         ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ-ΖΑΡΟΝΙΚΟΛΑΣ

 

 

 

 

PLAY OFF & PLAY OUT  Β΄ κατηγορίας  Ε.Π.ΣΦθιώτιδας Κυριακή 10-04-2016 ΩΡΑ: 17.00

Αγώνας:              ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ-ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ

Διαιτητής:           ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ

Βοηθοί:         ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ-ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ

Αγώνας:              ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ

Διαιτητής:           ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:         ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ -ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ

Αγώνας:              ΗΡΑΚΛΗΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ  ΓΗΠ ΕΠΣΦ

Διαιτητής:           ΚΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:         ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ- ΚΟΛΟΒΟΣ

Αγώνας:              ΑΧΙΝΟΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ  ΓΗΠ ΡΑΧΩΝ

Διαιτητής:           ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ

Βοηθοί:         ΠΕΤΕΙΝΟΣ-ΤΣΙΛΙΚΑ

Αγώνας:              ΣΚΑΡΦΕΙΑ-ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ   ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ

Διαιτητής:           ΤΣΑΒΟΣ

Βοηθοί:         ΖΙΩΓΑΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Αγώνας:              ΚΟΜΝΗΝΟΣ-ΠΑΝΖΕΛΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:           ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:         ΜΠΕΛΛΗΣ-ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ

Αγώνας:              ΤΣΟΥΚΑ-ΑΡΧΑΝΙ    ΩΡΑ: 15.00

Διαιτητής:           ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:         ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ-ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:              ΚΑΛΥΒΙΑ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ    ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής:           ΣΩΣΩΝΗΣ

Βοηθοί:         ΚΟΜΗΤΗΣ-ΑΥΓΕΡΗΣ

Αγώνας:              ΗΡΑΚΛΕΙΑ-ΟΜΒΡΟΣ

Διαιτητής:           ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:         ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ-ΣΚΑΡΛΑΣ

Αγώνας:              ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ-ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ  ΓΗΠ ΡΟΔΙΤΣΑΣ

Διαιτητής:           ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ

Βοηθοί:         ΡΕΜΙ-ΔΟΔΟΓΛΟΥ

Αγώνας:              ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ

Διαιτητής:           ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Βοηθοί:       ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ-ΚΑΚΛΗ

Παίδων  Ε.Π.Σ.  Φθιώτιδας Κυριακή    10-04-2016 ΩΡΑ: 10.30

Αγώνας:            ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΛΑΜΙΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Α΄ ΓΗΠ ΕΠΣΦ

Διαιτητής:           ΤΣΙΓΑΡΔΑΣ

Βοηθοί:         ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ

Αγώνας:              ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008-ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

Διαιτητής:           ΚΟΛΟΒΟΣ

Βοηθοί:         ΡΕΜΙ-ΒΑΦΕΙΑΔΗ

Κάντε το πρώτο σχόλιο

Υποβολή απάντησης

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται.


*