Ορίστηκαν οι διαιτησίες του Σαββατοκύριακου στο ποδόσφαιρο

Ορίστηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Φθιώτιδας οι διαιτητές και οι βοηθοί διαιτητών των αγώνων ποδοσφαίρου του Σαββατοκύριακου 23-24/04/2016 για όλες τις αγωνιστικές κατηγορίες.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε.Π.Σ.Φθιώτιδας

  34 η αγωνιστική Σάββατο 23-4-2016  ΩΡΑ: 15:30

 

Αγώνας:  ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ 08

Διαιτητής:  ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ

Βοηθοί:  ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ. – ΑΥΓΕΡΗΣ

Αγώνας: ΚΗΦΙΣΣΟΣ – ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:  ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

Βοηθοί:  ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ – ΔΟΣΚΟΡΗΣ

Αγώνας: ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ – ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ

Διαιτητής:  ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:  ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ – ΖΩΓΑΣ

Αγώνας:  ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΥ

Διαιτητής:  ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:  ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ.- ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ

Αγώνας:  ΚΑΛΑΠΟΔΙ – ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

Διαιτητής:  ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

Βοηθοί:  ΚΑΛΥΒΑΣ Β. – ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ

Αγώνας:  ΕΝΩΣΗ 2010 – ΣΤΥΛΙΣ    

Διαιτητής:  ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:  ΒΛΑΧΟΣ – ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ

Αγώνας:  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΡΑΧΕΣ   ΓΗΠ. ΡΑΧΩΝ

Διαιτητής:  ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Βοηθοί:  ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΤΑΘΑΡΑΣ

Αγώνας: ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ           

Διαιτητής:  ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

Βοηθοί:  ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ-ΚΑΚΛΗ

Αγώνας: ΑΤΑΛΑΝΤΗ – Ν.ΚΡΙΚΕΛΛΟ

Διαιτητής:  ΚΟΝΤΟΣ Μ.

Βοηθοί:  ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ


5η-6η  Αγωνιστική PLAY OFF & PLAY OUT Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας   

    Σάββατο 23-4-2016  ΩΡΑ: 15:30

 

Αγώνας:  ΕΚΚΑΡΑ-ΟΜΒΡΟΣ     PLAY OFF

Διαιτητής:    ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Βοηθοί:  ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΚΟΜΗΤΗΣ

Αγώνας:   ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ-ΠΑΝΖΕΛΙΑΚΟΣ      PLAY OUT

Διαιτητής:    ΚΟΛΟΒΟΣ

Βοηθοί:  ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ-ΔΟΔΟΓΛΟΥ

Αγώνας:  ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ       PLAY OFF

Διαιτητής:    ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ

Βοηθοί:  ΖΑΡΟΝΙΚΟΛΑΣ-ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ

Αγώνας:   ΔΟΞΑ ΜΟΣΧ/ΡΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΕΙΑ

Διαιτητής:    ΚΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:  ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΣΚΑΡΛΑΣ

Αγώνας:   ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ.ΒΡΥΣΗΣ-ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:    ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:  ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ


5η-6Η  Αγωνιστική PLAY OFF & PLAY OUT Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας   

 Κυριακή 24-4-2016  ΩΡΑ: 17:00

Αγώνας:   ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ-ΠΡΟΟΔ/ΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ   PLAY OFF         

Διαιτητής:  ΚΟΝΤΟΣ Μ.

Βοηθοί:   ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ-ΤΣΑΜΑΣΙΩΤΗ

Αγώνας:   ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ-ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ    PLAY OFF

Διαιτητής:   ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:   ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ-ΖΑΡΟΝΙΚΟΛΑΣ

Αγώνας:   ΚΑΛΥΒΙΑ-ΤΣΟΥΚΑ  PLAY OFF

Διαιτητής:  ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ

Βοηθοί:   ΣΤΑΘΑΡΑΣ-ΔΟΔΟΓΛΟΥ

Αγώνας:   ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΑΡΧΑΝΙ      PLAY OFF

Διαιτητής:   ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ

Βοηθοί:   ΣΚΑΡΛΑΣ-ΚΟΛΟΒΟΣ

Αγώνας:  ΚΟΜΝΗΝΟΣ-ΣΚΑΡΦΕΙΑ   PLAY OUT

Διαιτητής:   ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:   ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΑΥΓΕΡΗΣ

Αγώνας:   ΜΑΛΙΑΚΟΣ-ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ

Διαιτητής:   ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ

Βοηθοί:   ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ-REMI

Αγώνας:   ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ-ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ

Διαιτητής:   ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Βοηθοί:   ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ-ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ

Κάντε το πρώτο σχόλιο

Υποβολή απάντησης

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται.


*