Ορίστηκαν οι διαιτησίες του Σαββατοκύριακου στο ποδόσφαιρο

Ορίστηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Φθιώτιδας οι διαιτητές και οι βοηθοί διαιτητών των αγώνων ποδοσφαίρου του Σαββατοκύριακου 14-15/05/2016 για όλες τις αγωνιστικές κατηγορίες καθώς και των αγώνων junior’s και προπαίδων

 

Αγώνες  juniors  Ε.Π.Σ.Φθιώτιδας

Σάββατο 14-5-2016  ΩΡΑ: 18:00

Αγώνας:    ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΟΚΡΙΔΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ

Αγώνας:   ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ -ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

Διαιτητής:  ΚΟΛΟΒΟΣ

Αγώνας:  ΡΑΧΕΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

Διαιτητής:  ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Αγώνας:  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ Β΄-ΑΙΑΝΤΑΣ Α΄ΓΗΠ ΡΟΔΙΤΣΑΣ

Διαιτητής:  ΡΕΜΙ

Αγώνας:  ΕΝΩΣΗ-ΦΡΑΝΤΖΗ

Διαιτητής:  ΤΣΙΑΒΟΣ

Αγώνας:  ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ Β

Διαιτητής:  ΒΑΦΕΙΑΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Αγώνας:  ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ  ΛΑΜΙΑΣ Α΄

Διαιτητής:    ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ


Αγώνες  Προπαίδων  Ε.Π.Σ.Φθιώτιδας

Κυριακή  15-5-2016  ΩΡΑ: 18:00

 Αγώνας:  ΗΡΑΚΛΗΣ ΡΟΔΙΤΣΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ

Διαιτητής:  ΡΕΜΙ

Αγώνας:  ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ-ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

Διαιτητής:  ΒΑΦΕΙΑΔΗ

Αγώνας:  ΑΙΑΝΤΑΣ Β΄- ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ Α΄  ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής:  ΚΟΛΟΒΟΣ

Αγώνας:  ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ-ΦΡΑΝΤΖΗ

Διαιτητής:  ΔΟΔΟΓΛΟΥ


5η-6η  Αγωνιστική PLAY OFF & PLAY OUT Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας   

    Σάββατο 23-4-2016  ΩΡΑ: 15:30

 Αγώνας:  ΕΚΚΑΡΑ-ΟΜΒΡΟΣ     PLAY OFF

Διαιτητής:    ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Βοηθοί:  ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΚΟΜΗΤΗΣ

Αγώνας:   ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ-ΠΑΝΖΕΛΙΑΚΟΣ      PLAY OUT

Διαιτητής:    ΚΟΛΟΒΟΣ

Βοηθοί:  ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ-ΔΟΔΟΓΛΟΥ

Αγώνας:  ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ       PLAY OFF

Διαιτητής:    ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ

Βοηθοί:  ΖΑΡΟΝΙΚΟΛΑΣ-ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ

Αγώνας:   ΔΟΞΑ ΜΟΣΧ/ΡΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΕΙΑ

Διαιτητής:    ΚΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:  ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΣΚΑΡΛΑΣ

Αγώνας:   ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ.ΒΡΥΣΗΣ-ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:    ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:  ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

 

 5η-6Η  Αγωνιστική PLAY OFF & PLAY OUT Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας   

 Κυριακή 24-4-2016  ΩΡΑ: 17:00

Αγώνας:   ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ-ΠΡΟΟΔ/ΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ   PLAY OFF         

Διαιτητής:  ΚΟΝΤΟΣ Μ.

Βοηθοί:   ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ-ΤΣΑΜΑΣΙΩΤΗ

Αγώνας:   ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ-ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ    PLAY OFF

Διαιτητής:   ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:   ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ-ΖΑΡΟΝΙΚΟΛΑΣ

Αγώνας:   ΚΑΛΥΒΙΑ-ΤΣΟΥΚΑ  PLAY OFF

Διαιτητής:  ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ

Βοηθοί:   ΣΤΑΘΑΡΑΣ-ΔΟΔΟΓΛΟΥ

Αγώνας:   ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΑΡΧΑΝΙ      PLAY OFF

Διαιτητής:   ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ

Βοηθοί:   ΣΚΑΡΛΑΣ-ΚΟΛΟΒΟΣ

Αγώνας:  ΚΟΜΝΗΝΟΣ-ΣΚΑΡΦΕΙΑ   PLAY OUT

Διαιτητής:   ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:   ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΑΥΓΕΡΗΣ

Αγώνας:   ΜΑΛΙΑΚΟΣ-ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ

Διαιτητής:   ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ

Βοηθοί:   ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ-REMI

Αγώνας:   ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ-ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ

Διαιτητής:   ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Βοηθοί:   ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ-ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ

Κάντε το πρώτο σχόλιο

Υποβολή απάντησης

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται.


*