Ορίστηκαν οι διαιτησίες του Σαββατοκύριακου στο ποδόσφαιρο

Ορίστηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Φθιώτιδας οι διαιτητές και οι βοηθοί διαιτητών των αγώνων ποδοσφαίρου του Σαββατοκύριακου 19-20/03/2016 για όλες τις αγωνιστικές κατηγορίες.

 

28η αγωνιστική Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Σάββατο 19-3-2016 ΩΡΑ: 16.00

 Αγώνας:     ΕΝΩΣΗ 2010- ΜΑΛΕΣΙΝΑ

Διαιτητής:   ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Βοηθοί:       ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤ-ΣΚΑΡΛΑΣ

Αγώνας:     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΤΑΛΑΝΤΗ

Διαιτητής:   ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:         ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ- ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ

Αγώνας:     ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ-ΚΑΛΑΠΟΔΙ

Διαιτητής:   ΞΑΡΧΑΣ

Βοηθοί:         ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΤΣΙΛΙΚΑ

Αγώνας:     ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ

Διαιτητής:   ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:         ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Αγώνας:     ΡΑΧΕΣ-ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ

Διαιτητής:   ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:         ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ-ΚΑΛΥΒΑΣ

Αγώνας:     ΣΤΥΛΙΔΑ-ΚΗΦΙΣΟΣ

Διαιτητής:   ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Βοηθοί:         ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΚΑΚΛΗ

Αγώνας:     ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ-ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ

Διαιτητής:   ΣΩΣΩΝΗΣ

Βοηθοί:         ΚΟΜΗΤΗΣ-ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ

Αγώνας:     ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ –ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ ΩΡΑ 15.00

Διαιτητής:   ΤΣΑΒΟΣ

Βοηθοί:         ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ-ΒΛΑΧΟΣ

Αγώνας:     ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ

Διαιτητής:   ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ

Βοηθοί:         ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ-ΖΙΩΓΑΣ


1η Αγωνιστική PLAY OFF & PLAY OUT Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Σάββατο   19-3-2016 ΩΡΑ: 16.00

Αγώνας:     ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ-ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ

Διαιτητής:   ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

Βοηθοί:         ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΚΟΛΟΒΟΣ

Αγώνας:     ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ-ΣΚΑΡΦΕΙΑ        

Διαιτητής:   ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Βοηθοί:         ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ-ΑΡΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:     ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΧΙΝΟΥ

Διαιτητής:   ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ

Βοηθοί:         ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ-ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:     ΚΑΛΑΜΑΚΙ-ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ

Διαιτητής:   ΚΟΝΤΟΣ

Βοηθοί:         ΔΟΔΟΓΛΟΥ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

Αγώνας:     ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ-ΕΚΚΑΡΑ

Διαιτητής:   ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:         ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ-ΜΟΥΣΤΑΚΑ Ε

 

 Πρωτάθλημα Παίδων Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Κυριακή 20-3-2016 ΩΡΑ: 10.30

 Αγώνας:     ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

Διαιτητής:   ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:         ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΣΚΑΡΛΑΣ


1η Αγωνιστική PLAY OFF & PLAY OUT Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Κυριακή 20-3-2016 ΩΡΑ: 16.00

Αγώνας:              ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ-ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ

Διαιτητής:           ΚΟΝΤΟΣ

Βοηθοί:         ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ-ΒΑΦΕΙΑΔΗ

Αγώνας:              ΠΑΝΖΕΛΙΑΚΟΣ-ΚΟΜΝΗΝΟΣ   ΓΗΠ ΚΑΛΑΠΟΔΙΟΥ

Διαιτητής:           ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:         ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΓΡΕΣΣΟΣ

Αγώνας:              ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ

Διαιτητής:           ΤΣΑΒΟΣ

Βοηθοί:         ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤ-ΣΚΑΡΛΑΣ

Αγώνας:              ΜΑΛΙΑΚΟΣ-ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ                                              

Διαιτητής:           ΚΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:         ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΤΣΑΜΑΣΙΩΤΗ

Αγώνας:              ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ                        

Διαιτητής:           ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ

Βοηθοί:         ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ- ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

Αγώνας:              ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΜΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής:           ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:        ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

Αγώνας:              ΤΣΟΥΚΑ-ΒΡΑΧΑ

Διαιτητής:           ΣΤΑΘΑΡΑΣ

Βοηθοί:         ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ-ΖΑΡΟΝΙΚΟΛΑΣ

Αγώνας:              ΑΡΧΑΝΙ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ   ΓΗΠ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

Διαιτητής:           ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ

Βοηθοί:         ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Αγώνας:              ΔΙΒΡΗ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ   ΓΗΠ ΓΑΛΑΝΕΙΚΩΝ

Διαιτητής:           ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ

Βοηθοί:         ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ-ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:              ΗΡΑΚΛΕΙΑ-ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ

Διαιτητής:           ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:      ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:              ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΟΜΒΡΟΣ   ΓΗΠ ΕΠΣΦ

Διαιτητής:           ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ

Βοηθοί:         ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ-ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Αγώνας:              ΚΑΛΥΒΙΑ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ

Διαιτητής:           ΣΩΣΩΝΗΣ

Βοηθοί:         ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ-ΡΕΜΙ

Κάντε το πρώτο σχόλιο

Υποβολή απάντησης

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται.


*