Ορίστηκαν οι διαιτητές για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου στο ποδόσφαιρο

Από την ΕΠΣΦ ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και οι βοηθοί διαιτητών που ορίστηκαν για την 11η αγωνιστική της Α΄ κατηγορίας, την 10η αγωνιστική της Β΄ κατηγορίας, καθώς και τη 5η αγωνιστική νέων και παίδων στο ποδόσφαιρο για το Σαββατοκύριακο 19-20/11/2016. Αναλυτικά:

 

11η αγωνιστική Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ.  Φθιώτιδας

Σάββατο   19-11-2016 ΩΡΑ: 15:00

 

Αγώνας:            ΗΡΑΚΛΗΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ –ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΓΗΠ ΡΟΔΙΤΣΑΣ

Διαιτητής:       ΜΠΛΟΥΝΑΣ

Βοηθοί:         ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ -ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ

Αγώνας:            ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ –ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Διαιτητής:       ΤΣΑΒΟΣ

Βοηθοί:         ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤ -ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ

Αγώνας:             ΑΤΑΛΑΝΤΗ –ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ

Διαιτητής:       ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ

Βοηθοί:         ΔΟΣΚΟΡΗΣ -ΠΙΛΑΤΟΣ

Αγώνας:             ΣΤΥΛΙΔΑ- ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ

Διαιτητής:       ΛΑΘΥΡΗΣ

Βοηθοί:         ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ- ΒΕΝΕΤΗΣ

Αγώνας:             ΚΑΛΥΒΙΑ – ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ  ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής:       ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:         ΒΛΑΧΟΣ – ΡΟΥΣΚΑΣ

Αγώνας:             ΜΑΛΕΣΙΝΑ -ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ

Διαιτητής:       ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:         ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ -ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ

Αγώνας:             ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΗΠ ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΩΝ

Διαιτητής:       ΞΑΡΧΑΣ

Βοηθοί:         ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ -ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ

Αγώνας:            ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ -ΟΜΒΡΟΣ

Διαιτητής:       ΚΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:         ΚΟΝΤΟΣ – ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ

Αγώνας:             ΚΑΛΑΠΟΔΙ-ΕΝΩΣΗ 2010 3-0 χ.α

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10η αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Σάββατο   19-11-2016 ΩΡΑ: 15:00

Αγώνας:             ΚΗΦΙΣΟΣ-ΡΕΓΓΙΝΙ

Διαιτητής:       ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Βοηθοί:         ΖΑΦΕΙΡΗΣ -ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ

Αγώνας:          ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ- ΔΙΒΡΗ  

Διαιτητής:       ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ

Βοηθοί:         ΑΥΓΕΡΗΣ -ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:             ΓΛΥΦΑ-ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

Διαιτητής:       ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:         ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ -ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ

αγωνιστική ΝΕΩΝ Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

 Σάββατο   19-11-2016 ΩΡΑ: 10:30

Αγώνας:             ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ

Διαιτητής:       ΒΕΝΕΤΗΣ

Βοηθοί:         ΖΑΡΟΝΙΚΟΛΑΣ – ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:           ΠΟΔ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΟΚΡΙΔΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ  2008 ΓΗΠ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

Διαιτητής:       ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:         ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ-ΔΟΔΟΓΛΟΥ

Αγώνας:         ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ- ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΗΠ ΕΠΣΦ    

Διαιτητής:       ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ

Αγώνας:             ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ -ΦΡΑΝΤΖΗ

Διαιτητής:       ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Βοηθοί:         ΑΥΓΕΡΗΣ -ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ

αγωνιστική ΠΑΙΔΩΝ Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

 Κυριακή    20-11-2016 ΩΡΑ: 10:30

Αγώνας:            ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ -ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ

Διαιτητής:       ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ

Αγώνας:            ΑΙΑΝΤΑΣ Β –ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής:       ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ

Βοηθοί:         ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ -ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Αγώνας:             ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ –ΦΡΑΝΤΖΗ Α΄

Διαιτητής:       ΦΡΑΝΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

Βοηθοί:         ΑΥΓΕΡΗΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

 

 

 

 

 

10η αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Κυριακή   20-11-2016 ΩΡΑ: 15:00

Αγώνας:             ΚΟΜΝΗΝΟΣ –ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

Διαιτητής:              ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ

Βοηθοί:         ΔΟΔΟΓΛΟΥ -ΖΑΡΟΝΙΚΟΛΑΣ

Αγώνας:             ΣΚΑΡΦΕΙΑ- ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ

Διαιτητής:              ΚΟΝΤΟΣ

Βοηθοί:         ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ -ΖΙΩΓΑΣ

Αγώνας:             ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ –ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ

Διαιτητής:              ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:         ΒΕΝΕΤΗΣ – ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:             ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ – ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92

Διαιτητής:              ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:         ΚΑΛΥΒΑΣ- ΚΟΛΟΒΟΣ

Αγώνας:             ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ – ΜΑΛΙΑΚΟΣ ΓΗΠ ΡΟΔΙΤΣΑΣ

Διαιτητής:              ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ

Βοηθοί:         ΒΛΑΧΟΣ -ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Αγώνας:             ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ –ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ

Διαιτητής:              ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:         ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ -ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Αγώνας:          ΗΡΑΚΛΕΙΑ -ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ  

Διαιτητής:              ΣΩΣΩΝΗΣ

Βοηθοί:         ΖΑΦΕΙΡΗΣ –ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ

Αγώνας:             ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ –ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ  ΓΗΠ ΕΠΣΦ

Διαιτητής:              ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:         ΠΕΤΕΙΝΟΣ -ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ

Αγώνας:             ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΜΟΥΡΙΟΥ -ΤΣΟΥΚΑ

Διαιτητής:              ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Βοηθοί:         ΦΡΑΝΤΖΗ – ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ

Αγώνας:             ΦΡΑΝΤΖΗ -ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ

Διαιτητής:              ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Βοηθοί:         ΣΚΑΡΛΑΣ – ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

Αγώνας:             ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ –ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ  ΓΗΠ ΚΑΣΤΡΙΟΥ

Διαιτητής:              ΣΤΑΘΑΡΑΣ

Βοηθοί:         ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ -ΑΥΓΕΡΗΣ

Αγώνας:             ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ

Διαιτητής:              ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜ

Βοηθοί:         ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ -ΤΣΙΛΙΚΑ

Αγώνας:             ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ-ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

Διαιτητής:              ΤΣΑΒΟΣ

Βοηθοί:         ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ -ΠΑΠΠΑ

Αγώνας:            ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ –ΚΑΛΑΜΑΚΙ   ΓΗΠ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ

Διαιτητής:              ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ Ε

Βοηθοί:         ΚΑΚΛΗ – ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ ΧΡ

Κάντε το πρώτο σχόλιο

Υποβολή απάντησης

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται.


*