Ορίστηκαν οι διαιτητές για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου στο ποδόσφαιρο

Από την ΕΠΣΦ ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και οι βοηθοί διαιτητών που ορίστηκαν για την 13η αγωνιστική της Α΄ κατηγορίας, την 12η αγωνιστική της Β΄ κατηγορίας, καθώς και τη 7η αγωνιστική νέων και παίδων στο ποδόσφαιρο για το Σαββατοκύριακο 3-4/12/2016. Αναλυτικά:

13η αγωνιστική Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ.  Φθιώτιδας

Σάββατο   03-12-2016 ΩΡΑ: 15:00

 

Αγώνας:            ΚΑΛΑΠΟΔΙ -ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:   ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:         ΚΟΛΟΒΟΣ-ΠΕΤΕΙΝΟΣ

Αγώνας:            ΑΤΑΛΑΝΤΗ –ΗΡΑΚΛΗΣ ΡΟΔΙΤΣΑΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ

Διαιτητής:   ΣΩΣΩΝΗΣ

Βοηθοί:         ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ – ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:            ΚΑΛΥΒΙΑ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ

Διαιτητής:   ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ

Βοηθοί:         ΣΚΟΥΡΑΣ -ΠΙΛΑΤΟΣ

Αγώνας:            ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Διαιτητής:   ΛΑΘΥΡΗΣ

Βοηθοί:         ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ-ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ

Αγώνας:            ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ-ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ

Διαιτητής:   ΚΟΝΤΟΣ

Βοηθοί:         ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ-ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ

Αγώνας:            ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ-ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ

Διαιτητής:   ΤΣΑΒΟΣ

Βοηθοί:         ΚΟΜΗΤΗΣ -ΣΚΑΡΛΑΣ

Αγώνας:            ΟΜΒΡΟΣ-ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

Διαιτητής:   ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:         ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ -ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:            ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ  ΓΗΠ ΕΠΣΦ

Διαιτητής:   ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Βοηθοί:         ΚΑΛΥΒΑΣ -ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ

Αγώνας:           ΣΤΥΛΙΔΑ-ΕΝΩΣΗ 2010 3-0 χ.α.


12η αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Σάββατο   03-12-2016 ΩΡΑ: 15:00

Αγώνας:       ΚΗΦΙΣΟΣ –ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92     

Διαιτητής:       ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ

Βοηθοί:         ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ

Αγώνας:            ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΔΙΒΡΗ

Διαιτητής:       ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:         ΚΑΚΛΗ -ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:            ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ –ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

Διαιτητής:       ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:         ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ- ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:            ΓΛΥΦΑ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

Διαιτητής:       ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ Ε

Βοηθοί:         ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ Χ -ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ


αγωνιστική ΝΕΩΝ Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

 Σάββατο   03-12-2016 ΩΡΑ: 10:30

Αγώνας:          ΦΡΑΝΤΖΗ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  

Διαιτητής:       ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Βοηθοί:   ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ -ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ

 

αγωνιστική ΝΕΩΝ Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

 Κυριακή  4-12-2016 ΩΡΑ: 10:30

Αγώνας:            ΚΗΦΙΣΟΣ- ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008

Διαιτητής:       ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Βοηθοί:         ΚΟΛΟΒΟΣ -ΔΟΔΟΓΛΟΥ

αγωνιστική ΠΑΙΔΩΝ Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

 Κυριακή    04-12-2016 ΩΡΑ: 10:30

Αγώνας:            ΦΡΑΝΤΖΗ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ

Διαιτητής:       ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:

Αγώνας:         ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Β΄-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ   

Διαιτητής:       ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ

Βοηθοί:

Αγώνας:          ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Α΄ ΓΗΠ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ 

Διαιτητής:       ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:


12η αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδα

Κυριακή   04-12-2016 ΩΡΑ: 15:00

Αγώνας:            ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ- ΡΕΓΚΙΝΙ

Διαιτητής:              ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:         ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ -ΔΟΣΚΟΡΗΣ

Αγώνας:            ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ- ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ

Διαιτητής:              ΚΟΝΤΟΣ

Βοηθοί:         ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ -ΚΟΜΗΤΗΣ

Αγώνας:            ΚΟΜΝΗΝΟΣ-ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:              ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜ

Βοηθοί:         ΖΙΩΓΑΣ-ΖΑΡΟΝΙΚΟΛΑΣ

Αγώνας:          ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ-ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ 

Διαιτητής:              ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:         ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ -ΠΕΤΕΙΝΟΣ

Αγώνας:     ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ-ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ ΓΗΠ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

Διαιτητής:              ΛΑΘΥΡΗΣ

Βοηθοί:         ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ -ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

Αγώνας:            ΗΡΑΚΛΕΙΑ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ

Διαιτητής:              ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:         ΖΑΦΕΙΡΗΣ – ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Αγώνας:            ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ-ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ

Διαιτητής:              ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Βοηθοί:         ΒΛΑΧΟΣ-ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ

Αγώνας:            ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Διαιτητής:              ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ

Βοηθοί:         ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ-ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Αγώνας:            ΤΣΟΥΚΑ-ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ  ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

Διαιτητής:              ΣΩΣΩΝΗΣ

Βοηθοί:         ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ-ΦΡΑΝΤΖΗ

Αγώνας:            ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΜΟΥΡΙΟΥ- ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ

Διαιτητής:              ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ

Βοηθοί:         ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -ΤΣΙΛΙΚΑ

Αγώνας:            ΦΡΑΝΤΖΗ-ΚΑΛΑΜΑΚΙ

Διαιτητής:              ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:       ΔΟΔΟΓΛΟΥ -ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

Αγώνας:            ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ –ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΗΠ ΚΑΣΤΡΙΟΥ

Διαιτητής:              ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ

Βοηθοί:         ΣΚΟΥΡΑΣ -ΠΑΠΠΑ

Αγώνας:            ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ –ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ

Διαιτητής:              ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Βοηθοί:         ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ -ΤΣΑΜΑΣΙΩΤΗ

Αγώνας:            ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΤΑΙΑΣ-ΠΛΑΤΥΣΤΟΜΟ 4ος ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ ΓΗΠ ΕΠΣΦ

Διαιτητής:              ΚΟΛΟΒΟΣ

Αγώνας:       ΓΙΑΝΙΤΣΟΥ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΓΗΠ ΕΠΣΦ ΠΕΜΠΤΗ  8-12-16 ΩΡΑ 15.00    

Διαιτητής:              ΤΣΙΑΒΟΣ

Κάντε το πρώτο σχόλιο

Υποβολή απάντησης

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται.


*