Ορίστηκαν οι διαιτητές για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου στο ποδόσφαιρο

Από την ΕΠΣΦ ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και οι βοηθοί διαιτητών που ορίστηκαν για την 14η αγωνιστική της Α΄ κατηγορίας, την 13η αγωνιστική της Β΄ κατηγορίας, καθώς και τη 8η αγωνιστική νέων και παίδων στο ποδόσφαιρο για το Σαββατοκύριακο 10-11/12/2016. Αναλυτικά:

                

14η αγωνιστική Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ.  Φθιώτιδας

Σάββατο   10-12-2016 ΩΡΑ: 15:00

 Αγώνας:           ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ -ΣΤΥΛΙΔΑ

Διαιτητής:       ΤΣΑΒΟΣ

Βοηθοί:         ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ -ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Αγώνας:           ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΚΑΛΑΠΟΔΙ

Διαιτητής:       ΜΠΛΟΥΝΑΣ

Βοηθοί:         ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ- ΔΟΣΚΟΡΗΣ

Αγώνας:            ΗΡΑΚΛΗΣ ΡΟΔΙΤΣΑΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΚΑΛΥΒΙΑ ΓΗΠ ΕΠΣΦ

Διαιτητής:       ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:         ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ- ΚΟΝΤΟΣ

Αγώνας:            ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ –ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ

Διαιτητής:       ΣΤΑΥΡΟΥ

Βοηθοί:         ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤ-ΚΟΜΗΤΗΣ

Αγώνας:          ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ  ΓΗΠ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής:       ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:         ΖΙΩΓΑΣ – ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ

Αγώνας:            ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ –ΟΜΒΡΟΣ          

Διαιτητής:       ΚΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:         ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ-ΡΟΥΣΚΑΣ

Αγώνας:          ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ –ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 

Διαιτητής:       ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:         ΖΑΦΕΙΡΗΣ –ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ

Αγώνας:            ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ-ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

Διαιτητής:       ΞΑΡΧΑΣ

Βοηθοί:         ΠΙΛΑΤΟΣ -ΒΕΝΕΤΗΣ

Αγώνας:            ΕΝΩΣΗ 2010 – ΜΑΛΕΣΙΝΑ 0-3 χ.α.


13η αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Σάββατο   10-12-2016 ΩΡΑ: 15:00

Αγώνας:            ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ-ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ

Διαιτητής:     ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ

Βοηθοί:         ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ -ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

Αγώνας:           ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ-ΜΑΛΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:    ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Βοηθοί:         ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ -ΖΑΡΟΝΙΚΟΛΑΣ

Αγώνας:         ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ ΓΗΠ ΡΑΧΩΝ  

Διαιτητής:     ΣΩΣΩΝΗΣ

Βοηθοί:         ΒΛΑΧΟΣ-ΦΡΑΝΤΖΗ

Αγώνας:            ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ –ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

Διαιτητής:    ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Βοηθοί:         ΣΚΑΡΛΑΣ-ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

 

αγωνιστική ΝΕΩΝ Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

 Σάββατο   10-12-2016 ΩΡΑ: 10:30

Αγώνας:            ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ ΓΗΠ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ

Διαιτητής:   ΑΝΑΒΟΛΗ

Βοηθοί:

Αγώνας:          ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ 

Διαιτητής:   ΡΟΥΣΚΑΣ

Βοηθοί:         ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ -ΖΑΡΟΝΙΚΟΛΑΣ

Αγώνας:          ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ-ΚΗΦΙΣΟΣ 

Διαιτητής:   ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Βοηθοί:         ΒΕΝΕΤΗΣ- ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

 

αγωνιστική ΠΑΙΔΩΝ Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Κυριακή    11-12-2016 ΩΡΑ: 10:30

Αγώνας:           ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Α΄- ΦΡΑΝΤΖΗ Α΄ ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής:     ΦΡΑΝΤΖΗ

Βοηθοί:         ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ- ΒΕΝΕΤΗΣ


13η αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδα

 Κυριακή   11-12-2016 ΩΡΑ: 15:00

Αγώνας:            ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ – ΡΕΓΚΙΝΙ  ΓΗΠ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

Διαιτητής:              ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:         ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ -ΠΕΤΕΙΝΟΣ

Αγώνας:            ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92-ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ

Διαιτητής:              ΚΟΝΤΟΣ

Βοηθοί:         ΒΕΝΕΤΗΣ-ΖΙΩΓΑΣ

Αγώνας:            ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ -ΚΟΜΝΗΝΟΣ

Διαιτητής:              ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ

Βοηθοί:         ΔΟΣΚΟΡΗΣ -ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ

Αγώνας:            ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ- ΣΚΑΡΦΕΙΑ

Διαιτητής:              ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:         ΖΑΦΕΙΡΗΣ – ΚΟΜΗΤΗΣ

Αγώνας:            ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ -ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:              ΣΩΣΩΝΗΣ

Βοηθοί:         ΑΥΓΕΡΗΣ -ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ

Αγώνας:            ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ ΓΗΠ ΕΠΣΦ

Διαιτητής:              ΚΟΛΟΒΟΣ

Βοηθοί:         ΒΛΑΧΟΣ – ΣΚΑΡΛΑΣ

Αγώνας:            ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ -ΓΛΥΦΑ

Διαιτητής:              ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:         ΦΡΑΝΤΖΗ –ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ

Αγώνας:            ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΓΗΠ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ

Διαιτητής:              ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Βοηθοί:         ΚΑΚΛΗ – ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Αγώνας:            ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ-ΤΣΟΥΚΑ  ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ   ΩΡΑ 12.30

Διαιτητής:              ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

Βοηθοί:         ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ -ΤΣΑΜΑΣΙΩΤΗ

Αγώνας:            ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ-ΦΡΑΝΤΖΗ  ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

Διαιτητής:              ΛΑΘΥΡΗΣ

Βοηθοί:         ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ -ΠΑΠΠΑ

Αγώνας:            ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ-ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ

Διαιτητής:              ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:         ΡΟΥΣΚΑΣ- ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Αγώνας:         ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ- ΘΥΕΛΑΛ ΡΟΔΩΝΙΑΣ ΓΗΠ ΚΑΣΤΡΙΟΥ  

Διαιτητής:              ΣΤΑΥΡΟΥ

Βοηθοί:         ΔΟΔΟΓΛΟΥ – ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ

Αγώνας:       ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΜΟΥΡΙΟΥ ΓΗΠ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ    

Διαιτητής:              ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:         ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ – ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ

Αγώνας:       ΠΛΑΤΥΣΤΟΜΟ – ΓΙΑΝΙΤΣΟΥ 4ος ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

Διαιτητής:              ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Κάντε το πρώτο σχόλιο

Υποβολή απάντησης

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται.


*