Ορίστηκαν οι διαιτητές για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου στο ποδόσφαιρο

Από την ΕΠΣΦ ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και οι βοηθοί διαιτητών που ορίστηκαν για την 16η αγωνιστική της Α΄ κατηγορίας, την 15η αγωνιστική της Β΄ κατηγορίας στο ποδόσφαιρο για το Σαββατοκύριακο 21-22/01/2017. Αναλυτικά:

 

16η αγωνιστική Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ.  Φθιώτιδας

Σάββατο   21-1-2017 ΩΡΑ: 15:00

Αγώνας:         ΣΤΥΛΙΔΑ -ΜΑΛΕΣΙΝΑ

Διαιτητής:           ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:         ΚΟΜΗΤΗΣ -ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:         ΚΑΛΥΒΙΑ – ΚΑΛΑΠΟΔΙ                             ΓΗΠ  ΑΜΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής:           ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:         ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ –  ΣΚΑΡΛΑΣ

Αγώνας:         ΑΤΑΛΑΝΤΗ –ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ

Διαιτητής:           ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ

Βοηθοί:         ΔΟΣΚΟΡΗΣ – ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

Αγώνας:         ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ

Διαιτητής:           ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:         ΖΑΦΕΙΡΗΣ –ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ

Αγώνας:         ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ-ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ

Διαιτητής:                    ΣΩΣΩΝΗΣ

Βοηθοί:         ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤ -ΚΑΛΥΒΑΣ

Αγώνας:         ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ –ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ  ΓΗΠ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής:          ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Βοηθοί:         ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ -ΖΙΩΓΑΣ

Αγώνας:         ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ –ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ

Διαιτητής:             ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Βοηθοί:         ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ – ΒΛΑΧΟΣ

16η αγωνιστική Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ.  Φθιώτιδας

Κυριακή   22-1-2017 ΩΡΑ: 15:00

Αγώνας:         ΗΡΑΚΛΗΣ ΡΟΔΙΤΣΑΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΟΜΒΡΟΣ  ΓΗΠ ΕΠΣΦ

Διαιτητής:        ΚΟΝΤΟΣ

Βοηθοί:         ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ- ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ

15η αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Σάββατο   21-1-2017 ΩΡΑ: 15:00

Αγώνας:         ΚΗΦΙΣΟΣ-ΚΟΜΝΗΝΟΣ

Διαιτητής:         ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ

Βοηθοί:         ΚΟΛΟΒΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Αγώνας:         ΓΛΥΦΑ-ΜΑΛΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:           ΚΟΝΤΟΣ

Βοηθοί:         ΑΥΓΕΡΗΣ -ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:         ΚΑΛΑΜΑΚΙ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ  ΓΗΠ ΜΕΞΙΑΤΩΝ

Διαιτητής:           ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

Βοηθοί:         ΡΟΥΣΚΑΣ -ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

 

15η αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδα

 Κυριακή   22-1-2017 ΩΡΑ: 15:00

Αγώνας:         ΡΕΓΓΙΝΙ-ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ                ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ

Διαιτητής:              ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:         ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ- ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ

Αγώνας:         ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ- ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:              ΜΠΛΟΥΝΑΣ

Βοηθοί:         ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤ-ΚΑΝΖΑΡΗΣ Φ

Αγώνας:         ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ –ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ

Διαιτητής:   ΣΩΣΩΝΗΣ

Βοηθοί:         ΚΟΜΗΤΗΣ- ΖΑΦΕΙΡΗΣ

Αγώνας:         ΣΚΑΡΦΕΙΑ-ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ

Διαιτητής:     ΖΙΩΓΑΣ

Βοηθοί:      ΔΟΣΚΟΡΗΣ -ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ

Αγώνας:         ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ –ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ

Διαιτητής:     ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:         ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ -ΖΑΡΟΝΙΚΟΛΑΣ

Αγώνας:         ΗΡΑΚΛΕΙΑ –ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ

Διαιτητής:              ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:         ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ -ΦΡΑΝΤΖΗ

Αγώνας:         ΔΙΒΡΗ-ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ    ΓΗΠ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

Διαιτητής         ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Βοηθοί:         ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ ΧΡ -ΤΣΑΜΑΣΙΩΤΗ

Αγώνας:         ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ-ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ  ΓΗΠ ΕΠΣΦ  ΩΡΑ 12.00

Διαιτητής:          ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:         ΚΑΚΛΗ -ΒΛΑΧΟΣ

Αγώνας:         ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ  ΓΗΠ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

Διαιτητής:    ΚΟΛΟΒΟΣ

Βοηθοί:         ΣΚΑΡΛΑΣ -ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Αγώνας:         ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής:               ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ

Βοηθοί:         ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ -ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Αγώνας:         ΦΡΑΝΤΖΗ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΜΟΥΡΙΟΥ  ΑΝΑΒΟΛΗ

Διαιτητής:              ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

Βοηθοί:         ΑΥΓΕΡΗΣ – ΠΕΤΕΙΝΟΣ

Αγώνας:         ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ   ΓΗΠ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ ΑΝΑΒΟΛΗ

Διαιτητής:              ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:         ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ -ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

Αγώνας:         ΑΝΑΓ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ-ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ  ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

Διαιτητής:              ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Βοηθοί:         ΡΟΥΣΚΑΣ -ΠΑΠΠΑ

Αγώνας:         ΘΥΕΛΛΑ  ΡΟΔΩΝΙΑΣ –ΤΣΟΥΚΑ 

Διαιτητής:              ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ

Βοηθοί:         ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ -ΔΟΔΟΓΛΟΥ

Κάντε το πρώτο σχόλιο

Υποβολή απάντησης

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται.


*