Ορίστηκαν οι διαιτητές για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου στο ποδόσφαιρο

Από την ΕΠΣΦ ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και οι βοηθοί διαιτητών που ορίστηκαν για την 4η αγωνιστική της Α΄ κατηγορίας καθώς και για την 3η αγωνιστική της Β΄ κατηγορίας στο ποδόσφαιρο για το Σαββατοκύριακο 24-25/09/2016. Αναλυτικά:

αγωνιστική Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ.  Φθιώτιδας

Σάββατο   1-10-2016 ΩΡΑ: 16:30

Αγώνας:              ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΚΑΛΑΠΟΔΙ                     ΓΗΠ ΡΟΔΙΤΣΑΣ

Διαιτητής:           ΛΑΘΥΡΗΣ

Βοηθοί:         ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΖΑΦΕΙΡΗΣ

Αγώνας:              ΟΜΒΡΟΣ-ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ   

Διαιτητής:           ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:         ΚΑΛΥΒΑΣ- ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ

Αγώνας:              ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ –ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

Διαιτητής:           ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Βοηθοί:         ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ-ΖΙΩΓΑΣ

Αγώνας:              ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ- ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ

Διαιτητής:           ΤΣΑΒΟΣ

Βοηθοί:         ΚΟΜΗΤΗΣ  -ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

Αγώνας:              ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ    

Διαιτητής:           ΜΠΛΟΥΝΑΣ

Βοηθοί:         ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ -ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:              ΚΑΛΥΒΙΑ-ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  ΓΗΠ ΕΠΣΦ

Διαιτητής:           ΞΑΡΧΑΣ

Βοηθοί:         ΚΑΤΖΑΡΗΣ Κ -ΠΙΛΑΤΟΣ

Αγώνας:              ΣΤΥΛΙΔΑ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ

Διαιτητής:           ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:         ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ -ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ

Αγώνας:              ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ –ΗΡΑΚΛΗΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ

Διαιτητής:           ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:         ΚΟΛΟΒΟΣ  -ΣΤΑΥΡΟΥ

Αγώνας:              ΑΤΑΛΑΝΤΗ- ΕΝΩΣΗ 2010  3-0 α.α.

 

αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Σάββατο   1-10-2016 ΩΡΑ: 16:30

Αγώνας:              ΚΗΦΙΣΟΣ Κ ΤΙΘΟΡΕΑΣ -ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ

Διαιτητής:           ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ

Βοηθοί:         ΔΟΣΚΟΡΗΣ -ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ

Αγώνας:              Α.Ε. ΕΧΙΝΑΙΩΝ-ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:           ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Βοηθοί:         ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ -ΒΛΑΧΟΣ

Αγώνας:              ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ -ΚΑΛΑΜΑΚΙ

Διαιτητής:           ΚΟΝΤΟΣ

Βοηθοί:         ΔΟΔΟΓΛΟΥ -ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

 

 

 

 

αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Κυριακή 2-10-2016 ΩΡΑ: 16:30

Αγώνας:              ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ- ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:           ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ

Βοηθοί:         ΒΛΑΧΟΣ –ΚΑΚΛΗ

Αγώνας:              ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ-ΑΤΑΛΑΝΤΗ

Διαιτητής:           ΚΟΝΤΟΣ

Βοηθοί:         ΖΙΩΓΑΣ -ΔΟΔΟΓΛΟΥ

Αγώνας:              ΣΚΑΡΦΕΙΑ –ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ  ΓΗΠ  ΜΩΛΟΥ

Διαιτητής:           ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Βοηθοί:         ΚΟΜΗΤΗΣ -ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:              ΚΟΜΝΗΝΟΣ –ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ

Διαιτητής:           ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:        ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ – ΡΟΥΣΚΑΣ

Αγώνας:              ΔΙΒΡΗ-ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ   ΓΗΠ ΓΑΛΑΝΕΙΚΩΝ

Διαιτητής:           ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Βοηθοί:         ΚΑΤΖΑΡΗΣ Φ-ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ

Αγώνας:              ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ- ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ  ΓΗΠ ΕΠΣΦ

Διαιτητής:           ΜΠΛΟΥΝΑΣ

Βοηθοί:         ΣΚΑΡΛΑΣ -ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ

Αγώνας:              ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:           ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:         ΒΕΝΕΤΗΣ -ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ

Αγώνας:              ΗΡΑΚΛΕΙΑ -ΜΑΛΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:           ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Βοηθοί:         ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ -ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:              ΘΥΕΛΛΑ Μ ΒΡΥΣΗΣ –ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ  ΓΗΠ ΡΟΔΙΤΣΑΣ

Διαιτητής:           ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:         ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΠΕΤΕΙΝΟΣ

Αγώνας:              ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ –ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ ΓΗΠ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ

Διαιτητής:           ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:         ΒΕΛΕΤΖΑΣ -ΤΣΙΛΙΚΑ

Αγώνας:              ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π ΓΙΑΝ ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

Διαιτητής:           ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Βοηθοί:         ΚΑΛΥΒΑΣ – ΖΑΦΕΙΡΗΣ

Αγώνας:              ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ-ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

Διαιτητής:           ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:         ΚΑΤΖΑΡΗΣ Κ – ΣΤΑΥΡΟΥ

Αγώνας:              ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ –ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ   ΓΗΠ ΚΑΣΤΡΙΟΥ

Διαιτητής:           ΣΤΑΘΑΡΑΣ

Βοηθοί:          ΠΑΠΠΑ-ΖΑΡΟΝΙΚΟΛΑΣ

Αγώνας:              ΦΡΑΝΤΖΗ- ΤΣΟΥΚΑ   ΓΗΠ  ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

Διαιτητής:           ΤΣΑΒΟΣ

Βοηθοί:         ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

Αγώνας:    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΜΟΥΡΙΟΥ- ΕΚΚΑΡΑ    ΓΗΠ  ΕΚΚΑΡΑΣ

Διαιτητής:           ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ

Βοηθοί:      ΤΣΑΜΑΣΙΩΤΗ  -ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:    ΡΕΓΓΙΝΙ-ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ  3-0 α.α.

Κάντε το πρώτο σχόλιο

Υποβολή απάντησης

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται.


*