Ορίστηκαν οι διαιτητές για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου στο ποδόσφαιρο

Από την ΕΠΣΦ ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και οι βοηθοί διαιτητών που ορίστηκαν για την 5η αγωνιστική της Α΄ κατηγορίας καθώς και για την 4η αγωνιστική της Β΄ κατηγορίας στο ποδόσφαιρο για το Σαββατοκύριακο 8-9/10/2016. Αναλυτικά:

 

αγωνιστική Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ.  Φθιώτιδας

Σάββατο   8-10-2016 ΩΡΑ: 16:00

 

Αγώνας:          ΚΑΛΑΠΟΔΙ -ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ

Διαιτητής:       ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:         ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ- ΣΚΟΥΡΑΣ

Αγώνας:          ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ –ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

Διαιτητής:       ΞΑΡΧΑΣ

Βοηθοί:         ΚΑΤΖΑΡΗΣ Κ – ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ

Αγώνας:          ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ –ΟΜΒΡΟΣ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ

Διαιτητής:       ΛΑΘΥΡΗΣ

Βοηθοί:         ΚΑΤΖΑΡΗΣ Φ- ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ

Αγώνας:          ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ –ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ

Διαιτητής:       ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:         ΚΑΚΛΗ -ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

Αγώνας:          ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ –ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ ΓΗΠ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής:       ΚΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:         ΒΛΑΧΟΣ- ΖΙΩΓΑΣ

Αγώνας:          ΗΡΑΚΛΗΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ -ΣΤΥΛΙΔΑ

Διαιτητής:       ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:         ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΚΟΝΤΟΣ

Αγώνας:          ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ -ΜΑΛΕΣΙΝΑ

Διαιτητής:       ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ

Βοηθοί:         ΚΑΛΥΒΑΣ-ΚΟΜΗΤΗΣ

Αγώνας:          ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ -ΑΤΑΛΑΝΤΗ

Διαιτητής:       ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Βοηθοί:         ΑΥΓΕΡΗΣ-ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:          ΕΝΩΣΗ 2010 –ΚΑΛΥΒΙΑ 0-3 α.α.

 

 4η αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Σάββατο   8-10-2016 ΩΡΑ: 16:00

 

Αγώνας:               ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ -ΔΙΒΡΗ       

Διαιτητής:        ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ

Βοηθοί:         ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ-ΒΕΝΕΤΗΣ

Αγώνας:          ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ -ΓΛΥΦΑ

Διαιτητής:       ΜΠΛΟΥΝΑΣ

Βοηθοί:         ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ -ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ

Αγώνας:          ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ

Διαιτητής:       ΣΤΑΥΡΟΥ

Βοηθοί:         ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΛΟΒΟΣ

Αγώνας:          ΚΑΛΑΜΑΚΙ –ΑΝΑΓ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ     ΓΗΠ ΕΠΣΦ

Διαιτητής:       ΤΣΑΒΟΣ

Βοηθοί:         ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ-ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:          ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ – ΦΡΑΝΤΖΗ

Διαιτητής:       ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

Βοηθοί:         ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΖΑΡΟΝΙΚΟΛΑΣ


αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Κυριακή 9-10-2016 ΩΡΑ: 16:00

 

Αγώνας:          ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

Διαιτητής:       ΣΤΑΘΑΡΑΣ

Βοηθοί:         ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΠΕΤΕΙΝΟΣ

Αγώνας:          ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ –ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ

Διαιτητής:       ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Βοηθοί:         ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ- ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:          ΜΑΛΙΑΚΟΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ

Διαιτητής:       ΚΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:         ΣΚΑΡΛΑΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Αγώνας:          ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ –ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Διαιτητής:       ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ

Βοηθοί:         ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ -ΒΕΝΕΤΗΣ

Αγώνας:          ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ ΓΗΠ ΡΟΔΩΝΙΑΣ

Διαιτητής:       ΚΟΝΤΟΣ

Βοηθοί:         ΚΟΛΟΒΟΣ -ΤΣΑΜΑΣΙΩΤΗ

Αγώνας:          ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ – ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ

Διαιτητής:       ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:         ΔΟΔΟΓΛΟΥ -ΡΟΥΣΚΑΣ

Αγώνας:          ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΜΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής:       ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Βοηθοί:         ΤΣΙΛΙΚΑ- ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ

Αγώνας:          ΤΣΟΥΚΑ-ΕΚΚΑΡΑ  ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

Διαιτητής:       ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Βοηθοί:         ΠΑΠΠΑ -ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Κάντε το πρώτο σχόλιο

Υποβολή απάντησης

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται.


*