Ορίστηκαν οι διαιτητές για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου στο ποδόσφαιρο

Από την ΕΠΣΦ ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και οι βοηθοί διαιτητών που ορίστηκαν για την 6η αγωνιστική της Α΄ κατηγορίας καθώς και για την 5η αγωνιστική της Β΄ κατηγορίας στο ποδόσφαιρο για το Σαββατοκύριακο 15-16/10/2016. Αναλυτικά:

 

αγωνιστική Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ.  Φθιώτιδας

Σάββατο   15-10-2016 ΩΡΑ: 16:00

Αγώνας:              ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ –ΚΑΛΑΠΟΔΙ   ΓΗΠ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

Διαιτητής:            ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:         ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ –ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ

Αγώνας:              ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ – ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ   ΓΗΠ ΕΥΡΥΤΑΝΩΝ

Διαιτητής:           ΞΑΡΧΑΣ

Βοηθοί:         ΒΛΑΧΟΣ -ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ

Αγώνας:              ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ –ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ  ΓΗΠ ΓΑΛΑΝΕΪΚΩΝ

Διαιτητής:           ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:         ΖΑΦΕΙΡΗΣ –ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ

Αγώνας:              ΟΜΒΡΟΣ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ- ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  ΓΗΠ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ

Διαιτητής:           ΜΠΛΟΥΝΑΣ

Βοηθοί:         ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ -ΠΙΛΑΤΟΣ

Αγώνας:              ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ- ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ  ΓΗΠ ΛΑΡΥΜΝΑΣ

Διαιτητής:           ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Βοηθοί:         ΚΑΛΥΒΑΣ-ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ

Αγώνας:              ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΡΟΔΙΤΣΑΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ   ΓΗΠ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

Διαιτητής:           ΣΩΣΩΝΗΣ

Βοηθοί:         ΚΟΝΗΤΗΣ -ΖΙΩΓΑΣ

Αγώνας:              ΚΑΛΥΒΙΑ –ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ   ΓΗΠ ΕΠΣΦ

Διαιτητής:           ΣΤΑΥΡΟΥ

Βοηθοί:         ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ – ΔΟΔΟΓΛΟΥ

Αγώνας:              ΣΤΥΛΙΔΑ –ΑΤΑΛΑΝΤΗ   ΓΗΠ ΣΤΥΛΙΔΑ

Διαιτητής:           ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ

Βοηθοί:         ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ – ΚΑΤΖΑΡΗΣ Φ

Αγώνας:         ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ – ΕΝΩΣΗ 2010   3-0 α.α.        

 

αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Σάββατο   15-10-2016 ΩΡΑ: 16:00

Αγώνας:              ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ –ΣΚΑΡΦΕΙΑ        ΓΗΠ ΕΛΑΤΕΙΑΣ

Διαιτητής:           ΚΟΝΤΟΣ

Βοηθοί:         ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ -ΤΣΑΜΑΣΙΩΤΗ

Αγώνας:              ΓΛΥΦΑ –ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ     ΓΗΠ ΓΛΥΦΑΣ

Διαιτητής:           ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:         ΑΥΓΕΡΗΣ -ΚΟΛΟΒΟΣ

Αγώνας:              ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ –ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ    ΓΗΠ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Διαιτητής:           ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:         ΡΟΥΣΚΑΣ -ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

 

αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Κυριακή 16-10-2016 ΩΡΑ: 16:00

Αγώνας:                  ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ – ΡΕΓΚΙΝΙ              ΓΗΠ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ

Διαιτητής:               ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:         ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ -ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ

Αγώνας:                  ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92- ΚΟΜΝΗΝΟΣ   ΓΗΠ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

Διαιτητής:               ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Βοηθοί:         ΡΟΥΣΚΑΣ -ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:                  ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ- ΚΗΦΙΣΟΣ  ΓΗΠ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

Διαιτητής:               ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:         ΖΑΦΕΙΡΗΣ -ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ

Αγώνας:                  ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ –ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ   ΓΗΠ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

Διαιτητής:               ΣΤΑΘΑΡΑΣ

Βοηθοί:         ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ -ΖΙΩΓΑΣ

Αγώνας:                  ΔΙΒΡΗ –ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ   ΓΗΠ ΓΑΛΑΝΕΪΚΩΝ

Διαιτητής:                ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ

Βοηθοί:         ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ -ΔΟΔΟΓΛΟΥ

Αγώνας:                  ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ –ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ   ΓΗΠ ΑΝΘΗΛΗΣ

Διαιτητής:               ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ

Βοηθοί:         ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ -ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

Αγώνας:                  ΗΡΑΚΛΕΙΑ –ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ    ΓΗΠ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ

Διαιτητής:               ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:         ΒΛΑΧΟΣ-ΣΚΑΡΛΑΣ

Αγώνας:                  ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ –ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ   ΓΗΠ ΡΟΔΙΤΣΑΣ

Διαιτητής:               ΤΣΑΒΟΣ

Βοηθοί:         ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ -ΚΟΜΗΤΗΣ

Αγώνας:                  ΜΑΛΙΑΚΟΣ –ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ   ΓΗΠ ΣΤΥΛΙΔΑΣ

Διαιτητής:               ΚΟΝΤΟΣ

Βοηθοί:         ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ -ΤΣΑΜΑΣΙΩΤΗ

Αγώνας:                  ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ –ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ   ΓΗΠ ΡΟΔΩΝΙΑΣ

Διαιτητής:               ΚΟΛΟΒΟΣ

Βοηθοί:         ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ -ΤΣΙΛΙΚΑ

Αγώνας:                  ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ –ΚΑΛΑΜΑΚΙ   ΓΗΠ ΚΑΣΤΡΙΟΥ

Διαιτητής:               ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Βοηθοί:         ΠΑΠΠΑ- ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Αγώνας:                  ΦΡΑΝΤΖΗ –ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ  ΓΗΠ ΦΡΑΝΤΖΗ

Διαιτητής:               ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:         ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ – ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ

Αγώνας:                  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΜΟΥΡΙΟΥ –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ  ΠΑΛ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ            ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής:               ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:         ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ – ΖΑΡΟΝΙΚΟΛΑΣ

Αγώνας:                  ΕΚΚΑΡΑ –ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ 2011            ΓΗΠ ΕΚΚΑΡΑΣ

Διαιτητής:               ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Βοηθοί:         ΑΥΓΕΡΗΣ- ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ

Αγώνας:                  ΤΣΟΥΚΑ –ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ  ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

Διαιτητής:               ΣΤΑΥΡΟΥ

Βοηθοί:         ΠΕΤΕΙΝΟΣ-ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

Κάντε το πρώτο σχόλιο

Υποβολή απάντησης

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται.


*