Ορίστηκαν οι διαιτητές για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου στο ποδόσφαιρο

Από την ΕΠΣΦ ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και οι βοηθοί διαιτητών που ορίστηκαν για την 7η αγωνιστική της Α΄ κατηγορίας καθώς και για την 6η αγωνιστική της Β΄ κατηγορίας στο ποδόσφαιρο για το Σαββατοκύριακο 22-23/10/2016. Αναλυτικά:

 

αγωνιστική Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ.  Φθιώτιδας

Σάββατο   22-10-2016 ΩΡΑ: 16:00

Αγώνας:              ΚΑΛΑΠΟΔΙ-ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ  ΓΗΠ ΚΑΛΑΠΟΔΙΟΥ   ΩΡΑ: 15.00

Διαιτητής:       ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

Βοηθοί:         ΔΟΣΚΟΡΗΣ – ΔΟΔΟΓΛΟΥ

Αγώνας:          ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ- ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ  ΓΗΠ ΣΤΑΥΡΟΥ

Διαιτητής:       ΜΠΛΟΥΝΑΣ

Βοηθοί:         ΚΑΛΥΒΑΣ- ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ

Αγώνας:          ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ ΓΗΠ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής:       ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Βοηθοί:         ΚΟΜΗΤΗΣ –ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ

Αγώνας:   ΗΡΑΚΛΗΣ /ΑΚΑΔΗΜΙΑ- ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ  ΓΗΠ ΡΟΔΙΤΣΑΣ

Διαιτητής:       ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:         ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ – ΚΟΛΟΒΟΣ

Αγώνας:          ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ-ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ  ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ

Διαιτητής:       ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:         ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ -ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:          ΑΤΑΛΑΝΤΗ –ΜΑΛΕΣΙΝΑ    ΓΗΠ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

Διαιτητής:       ΚΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:         ΖΑΦΕΙΡΗΣ -ΒΛΑΧΟΣ

Αγώνας:          ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ –ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΗΠ ΜΑΡΤΙΝΟΥ

Διαιτητής:       ΣΩΣΩΝΗΣ

Βοηθοί:         ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ -ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ

Αγώνας:          ΣΤΥΛΙΔΑ-ΚΑΛΥΒΙΑ   ΓΗΠ ΣΤΥΛΙΔΑΣ

Διαιτητής:       ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Βοηθοί:         ΚΑΚΛΗ -ΡΟΥΣΚΑΣ

Αγώνας:        ΕΝΩΣΗ 2010 – ΟΜΒΡΟΣ  0-3 χ.α


αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Σάββατο   22-10-2016 ΩΡΑ: 16:00

Αγώνας:          ΚΗΦΙΣΣΟΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ 

Διαιτητής:       ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:         ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Αγώνας:          ΓΛΥΦΑ –ΔΙΒΡΗ     

Διαιτητής:       ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ

Βοηθοί:         ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ -ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Αγώνας:          ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ –ΗΡΑΚΛΕΙΑ   ΓΗΠ ΡΑΧΩΝ

Διαιτητής:       ΚΟΝΤΟΣ

Βοηθοί:         ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ -ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ

Αγώνας:          ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ      ΩΡΑ 15.00

Διαιτητής:       ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ

Βοηθοί:         ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ- ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ

Αγώνας:          ΚΑΛΑΜΑΚΙ  – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΜΟΥΡΙΟΥ   ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής:       ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ

Βοηθοί:         ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ -ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Αγώνας:          ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ 2011 -ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ

Διαιτητής:       ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Βοηθοί:         ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ- ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ

 

αγωνιστική ΠΑΙΔΩΝ Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας- Σάββατο   22-10-2016 ΩΡΑ: 10:30

Αγώνας:          ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Α΄- ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΗΠ ΕΠΣΦ

Διαιτητής:       ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

Βοηθοί:         ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -ΖΑΡΟΝΙΚΟΛΑΣ

 

αγωνιστική ΝΕΩΝ Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας – Σάββατο   22-10-2016 ΩΡΑ: 10:30

Αγώνας:          ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008- ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ

Διαιτητής:       ΔΟΣΚΟΡΗΣ

Αγώνας:          ΚΗΦΙΣΟΣ-ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΟΚΡΙΔΑΣ

Διαιτητής:       ΚΟΛΟΒΟΣ

Αγώνας:    ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ –ΦΡΑΝΤΖΗ                  ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ      

Διαιτητής:       ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

 

αγωνιστική ΠΑΙΔΩΝ Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας – Κυριακή    23-10-2016 ΩΡΑ: 10:30

Αγώνας:          ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ-ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ  ΓΗΠ ΣΤΥΛΙΔΑΣ

Διαιτητής:       ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ

Αγώνας:          ΦΡΑΝΤΖΗ Α΄- ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Β΄   ΓΗΠ ΦΡΑΝΤΖΗ

Διαιτητής:       ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ


αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Κυριακή 23-10-2016 ΩΡΑ: 16:00

Αγώνας:              ΡΕΓΚΙΝΙ –ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ  ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ

Διαιτητής:           ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:         ΖΙΩΓΑΣ-ΡΟΥΣΚΑΣ

Αγώνας:              ΣΚΑΡΦΕΙΑ- ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ  ΓΗΠ ΣΚΑΡΦΕΙΑΣ

Διαιτητής:           ΚΟΛΟΒΟΣ

Βοηθοί:         ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ-ΚΑΚΛΗ

Αγώνας:              ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ –ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92

Διαιτητής:           ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Βοηθοί:         ΒΛΑΧΟΣ -ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Αγώνας:              ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ- ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ

Διαιτητής:           ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ

Βοηθοί:         ΔΟΣΚΟΡΗΣ – ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Αγώνας:              ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  -ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ  ΓΗΠ ΕΠΣΦ

Διαιτητής:           ΣΤΑΘΑΡΑΣ

Βοηθοί:         ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ -ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

Αγώνας:              ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ –ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓΑΛΗΣ  ΒΡΥΣΗΣ  ΓΗΠ ΡΟΔΙΤΣΑΣ

Διαιτητής:           ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:         ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ- ΚΟΝΤΟΣ

Αγώνας:              ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ –ΜΑΛΙΑΚΟΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ

Διαιτητής:           ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ

Βοηθοί:         ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ -ΖΑΡΟΝΙΚΟΛΑΣ

Αγώνας:              ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Διαιτητής:           ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

Βοηθοί:         ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ- ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:              ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ-  ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

Διαιτητής:           ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Βοηθοί:         ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ -ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ

Αγώνας:              ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΦΡΑΝΤΖΗ  ΓΗΠ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ

Διαιτητής:           ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Βοηθοί:         ΠΕΤΕΙΝΟΣ -ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:              ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ –ΕΚΚΑΡΑ  ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής:           ΤΣΑΒΟΣ

Βοηθοί:         ΔΟΔΟΓΛΟΥ -ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Αγώνας:              ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ- ΤΣΟΥΚΑ

Διαιτητής:           ΣΩΣΩΝΗΣ

Βοηθοί:         ΣΚΑΡΛΑΣ-ΠΑΠΠΑ

 

Κάντε το πρώτο σχόλιο

Υποβολή απάντησης

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται.


*