Ορίστηκαν οι διαιτητές για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου στο ποδόσφαιρο

Από την ΕΠΣΦ ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και οι βοηθοί διαιτητών που ορίστηκαν για την 8η αγωνιστική της Α΄ κατηγορίας, την 7η αγωνιστική της Β΄ κατηγορίας, καθώς και τη 2η αγωνιστική νέων και παίδων στο ποδόσφαιρο για το Σαββατοκύριακο 29-30/10/2016. Αναλυτικά:

 

αγωνιστική Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ.  Φθιώτιδας

Σάββατο   29-10-2016 ΩΡΑ: 16:00

Αγώνας:              ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ -ΚΑΛΑΠΟΔΙ

Διαιτητής:       ΞΑΡΧΑΣ

Βοηθοί:         ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ -ΣΚΟΥΡΑΣ

Αγώνας:              ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ –ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Διαιτητής:       ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:         ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ -ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ

Αγώνας:              ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ –ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ

Διαιτητής:       ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:         ΖΑΦΕΙΡΗΣ –ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ

Αγώνας:              ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ  ΓΗΠ ΕΠΣΦ

Διαιτητής:       ΚΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:         ΚΑΛΥΒΑΣ – ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:              ΟΜΒΡΟΣ -ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:       ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Βοηθοί:         ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ – ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ

Αγώνας:              ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ-ΑΤΑΛΑΝΤΗ

Διαιτητής:       ΣΩΣΩΝΗΣ

Βοηθοί:         ΚΟΜΗΤΗΣ-ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ

Αγώνας:              ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ –ΣΤΥΛΙΔΑ  ΓΗΠ  ΚΟΜΝΗΝΑΣ

Διαιτητής:       ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:         ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ -ΔΟΣΚΟΡΗΣ

Αγώνας:              ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΚΑΛΥΒΙΑ

Διαιτητής:       ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:         ΠΙΛΑΤΟΣ -ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:          ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ 2010  3-0 χ.α

 

αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Σάββατο   29-10-2016 ΩΡΑ: 16:00

Αγώνας:               ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ –ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ    

Διαιτητής:           ΚΟΝΤΟΣ

Βοηθοί:         ΖΙΩΓΑΣ-ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ

Αγώνας:              ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ –ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ

Διαιτητής:           ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ

Βοηθοί:         ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ -ΠΑΠΠΑ

Αγώνας:             ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ 

Διαιτητής:           ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:         ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ -ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:               ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ –ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ

Διαιτητής:           ΜΠΛΟΥΝΑΣ

Βοηθοί:         ΑΥΓΕΡΗΣ – ΚΟΛΟΒΟΣ

Αγώνας:              ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:           ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Βοηθοί:         ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ -ΡΟΥΣΚΑΣ

 

αγωνιστική ΝΕΩΝ Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας Σάββατο   29-10-2016 ΩΡΑ: 10:30

Αγώνας:           ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ-ΠΟΔ ΑΚΑΔ ΛΟΚΡΙΔΑΣ  

Διαιτητής:           ΚΟΝΤΟΣ

Αγώνας:       ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΗΠ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ      

Διαιτητής:           ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Αγώνας:          ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ –ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ   

Διαιτητής:           ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Βοηθοί:         ΖΑΡΟΝΙΚΟΛΑΣ- ΚΟΛΟΒΟΣ

 

αγωνιστική ΠΑΙΔΩΝ Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

 Κυριακή    30-10-2016 ΩΡΑ: 10:30

Αγώνας:            ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ    ΓΗΠ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 

Διαιτητής:           ΚΟΛΟΒΟΣ

Αγώνας:              ΦΡΑΝΤΖΗ Α΄-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ  ΓΗΠ ΦΡΑΝΤΖΗ

Διαιτητής:           ΤΣΙΑΒΟΣ

Αγώνας:         ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Β΄-ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Α΄ ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ    

Διαιτητής:           ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:    ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ- ΠΟΔ ΑΚΑΔ ΛΟΚΡΙΔΑΣ  ΓΗΠ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ         

Διαιτητής:           ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ

 

 7η αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας Κυριακή 30-10-2016 ΩΡΑ: 15:00

ΠΡΟΣΟΧΗ:  ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ

Αγώνας:                 ΣΚΑΡΦΕΙΑ- ΡΕΓΚΙΝΙ   ΓΗΠ ΣΚΑΡΦΕΙΑΣ

Διαιτητής:           ΣΤΑΘΑΡΑΣ

Βοηθοί:         ΚΑΚΛΗ – ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Αγώνας:              ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ-ΚΟΜΝΗΝΟΣ      

Διαιτητής:           ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:         ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ – ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

Αγώνας:            ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ -ΚΗΦΙΣΟΣ 

Διαιτητής:           ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:               ΣΚΑΡΛΑΣ-ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ

Αγώνας:            ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92- ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ

Διαιτητής:            ΣΩΣΩΝΗΣ

Βοηθοί:             ΖΙΩΓΑΣ- ΚΟΝΤΟΣ

Αγώνας:              ΔΙΒΡΗ- ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ   ΓΗΠ ΕΠΣΦ

Διαιτητής:             ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:         ΤΣΙΛΙΚΑ-ΖΑΡΟΝΙΚΟΛΑΣ

Αγώνας:              ΗΡΑΚΛΕΙΑ -ΓΛΥΦΑ

Διαιτητής:           ΜΠΛΟΥΝΑΣ

Βοηθοί:         ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ- ΑΥΓΕΡΗΣ

Αγώνας:              ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ       ΓΗΠ ΡΟΔΙΤΣΑΣ

Διαιτητής:           ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:         ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ-ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Αγώνας:            ΜΑΛΙΑΚΟΣ –ΑΚΑΔΗΜΙΑ  ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ 

Διαιτητής:           ΚΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:         ΒΕΝΕΤΗΣ -ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:           ΦΡΑΝΤΖΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ     ΓΗΠ ΦΡΑΝΤΖΗ

Διαιτητής:           ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Βοηθοί:         ΔΟΔΟΓΛΟΥ -ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:              ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΜΟΥΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ

Διαιτητής:           ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

Βοηθοί:         ΠΕΤΕΙΝΟΣ -ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

Αγώνας:              ΤΣΟΥΚΑ- ΚΑΛΑΜΑΚΙ    ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

Διαιτητής:           ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Βοηθοί:         ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ -ΤΣΑΜΑΣΙΩΤΗ

Αγώνας:             ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ –ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ

Διαιτητής:           ΚΟΛΟΒΟΣ

Βοηθοί:         ΒΛΑΧΟΣ -ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Κάντε το πρώτο σχόλιο

Υποβολή απάντησης

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται.


*