Ορίστηκαν οι διαιτητές για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου στο ποδόσφαιρο

Από την ΕΠΣΦ ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και οι βοηθοί διαιτητών που ορίστηκαν για την 10η αγωνιστική της Α΄ κατηγορίας, την 9η αγωνιστική της Β΄ κατηγορίας, καθώς και τη 4η αγωνιστική νέων και παίδων στο ποδόσφαιρο για το Σαββατοκύριακο 12-13/11/2016. Αναλυτικά:

 

10η αγωνιστική Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ.  Φθιώτιδας

Σάββατο   12-11-2016 ΩΡΑ: 15:00

Αγώνας:             ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ -ΚΑΛΑΠΟΔΙ

Διαιτητής:       ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Βοηθοί:         ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤ -ΖΑΦΕΙΡΗΣ

Αγώνας:        ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ –ΗΡΑΚΛΗΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ     

Διαιτητής:       ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:         ΚΑΛΥΒΑΣ -ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:         ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ- ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ    

Διαιτητής:       ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Βοηθοί:         ΚΟΛΟΒΟΣ -ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:             ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ -ΑΤΑΛΑΝΤΗ

Διαιτητής:       ΜΠΛΟΥΝΑΣ

Βοηθοί:         ΣΚΑΡΛΑΣ-ΣΚΟΥΡΑΣ

Αγώνας:             ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ-ΣΤΥΛΙΔΑ

Διαιτητής:       ΣΩΣΩΝΗΣ

Βοηθοί:         ΚΟΜΗΤΗΣ -ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ

Αγώνας:             ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΚΑΛΥΒΙΑ  ΓΗΠ ΕΠΣΦ

Διαιτητής:       ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:         ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ – ΒΕΝΕΤΗΣ

Αγώνας:             ΟΜΒΡΟΣ- ΜΑΛΕΣΙΝΑ

Διαιτητής:       ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ

Βοηθοί:         ΠΙΛΑΤΟΣ -ΡΟΥΣΚΑΣ

Αγώνας:           ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ  ΓΗΠ ΚΟΜΝΗΝΑΣ

Διαιτητής:       ΛΑΘΥΡΗΣ

Βοηθοί:         ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ -ΖΙΩΓΑΣ

Αγώνας:            ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ –ΕΝΩΣΗ 2010  3-0  χ.α.


αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Σάββατο   12-11-2016 ΩΡΑ: 15:00

 Αγώνας:            ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ -ΗΡΑΚΛΕΙΑ

Διαιτητής:       ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:         ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ- ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:          ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ -ΓΛΥΦΑ  

Διαιτητής:       ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:         ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ

Αγώνας:        ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΜΟΥΡΙΟΥ     

Διαιτητής:       ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ

Βοηθοί:         ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ -ΖΑΡΟΝΙΚΟΛΑΣ

Αγώνας:          ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ –ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ  

Διαιτητής:       ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

Βοηθοί:         ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ -ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

Αγώνας:             ΚΑΛΑΜΑΚΙ –ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ   ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής:       ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ

Βοηθοί:         ΒΛΑΧΟΣ -ΔΟΔΟΓΛΟΥ

 

αγωνιστική ΝΕΩΝ Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

 Σάββατο   12-11-2016 ΩΡΑ: 10:30

Αγώνας:             ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008- ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

Διαιτητής:       ΔΟΣΚΟΡΗΣ

Αγώνας:          ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ- ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΓΗΠ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ  

Διαιτητής:       ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:         ΡΟΥΣΚΑΣ -ΖΑΡΟΝΙΚΟΛΑΣ

Αγώνας:        ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ –ΦΡΑΝΤΖΗ  ΓΗΠ ΕΠΣΦ     

Διαιτητής:       ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

Βοηθοί:         ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ -ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ


αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Κυριακή   13-11-2016 ΩΡΑ: 15:00

 Αγώνας:             ΔΙΒΡΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ  ΓΗΠ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

Διαιτητής:       ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:         ΦΡΑΝΤΖΗ -ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:             ΜΑΛΙΑΚΟΣ-  ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ

Διαιτητής:       ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜ

Βοηθοί:         ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ -ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Αγώνας:             ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ- ΑΕ  ΕΧΙΝΑΙΩΝ

Διαιτητής:       ΚΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:         ΣΚΟΥΡΑΣ -ΠΕΤΕΙΝΟΣ

Αγώνας:             ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ- ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ  ΓΗΠ ΕΠΣΦ

Διαιτητής:       ΚΑΡΤΑΡΑΧΙΑΣ

Βοηθοί:         ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ -ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Αγώνας:            ΤΣΟΥΚΑ – ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ   ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

Διαιτητής:       ΚΟΛΟΒΟΣ

Βοηθοί:         ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ -ΤΣΙΛΙΚΑ

Αγώνας:             ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ –ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ

Διαιτητής:       ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:         ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ -ΤΣΑΜΑΣΙΩΤΗ

Αγώνας:             ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

Διαιτητής:       ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Βοηθοί:         ΠΑΠΠΑ -ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

αγωνιστική ΠΑΙΔΩΝ Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

 Κυριακή    13-11-2016 ΩΡΑ: 10:30

 Αγώνας:            ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Α΄- ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ  ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής:       ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:            ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Β΄  

Διαιτητής:       ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ

αγωνιστική ΝΕΩΝ Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

 Κυριακή   13-11-2016 ΩΡΑ: 10:30

Αγώνας:         ΚΗΦΙΣΟΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ    

Διαιτητής:       ΦΡΑΝΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

Βοηθοί:         ΚΟΛΟΒΟΣ-ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ

Κάντε το πρώτο σχόλιο

Υποβολή απάντησης

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται.


*