Ορίστηκαν οι διαιτητές για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου στο ποδόσφαιρο

Από την ΕΠΣΦ ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και οι βοηθοί διαιτητών που ορίστηκαν για την 2η αγωνιστική της Α΄ κατηγορίας καθώς και για την 1η και 2η αγωνιστική της Β΄ κατηγορίας στο ποδόσφαιρο για το Σαββατοκύριακο 17-18/09/2016. Αναλυτικά:

 

αγωνιστική Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ.  Φθιώτιδας

Σάββατο   17-09-2016 ΩΡΑ: 17.00

Αγώνας:              ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ- ΚΑΛΑΠΟΔΙ

Διαιτητής:           ΜΠΛΟΥΝΑΣ

Βοηθοί:         ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ – ΒΕΝΕΤΗΣ

Αγώνας:              ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ-ΟΜΒΡΟΣ

Διαιτητής:           ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ

Βοηθοί:         ΚΟΝΤΟΣ – ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ.

Αγώνας:              ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

Διαιτητής:           ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Βοηθοί:         ΖΑΦΕΙΡΗΣ – ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

Αγώνας:              ΚΑΛΥΒΙΑ-ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ                    ΓΗΠ ΕΠΣΦ

Διαιτητής:           ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ

Βοηθοί:         ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ – ΣΚΟΥΡΑΣ

Αγώνας:              ΣΤΥΛΙΔΑ-ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

Διαιτητής:           ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Βοηθοί:         ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ

Αγώνας:              ΑΤΑΛΑΝΤΗ- ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ

Διαιτητής:           ΣΩΣΩΝΗΣ

Βοηθοί:         ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ – ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ

Αγώνας:              ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ-ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ

Διαιτητής:           ΚΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:         ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ. – ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ

Αγώνας:              ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΗΡΑΚΛΗΣ –ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Διαιτητής:           ΤΣΑΒΟΣ

Βοηθοί:         ΒΛΑΧΟΣ – ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ

Αγώνας:              ΕΝΩΣΗ 2010- ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 0-3  α.α.

 

1η αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Σάββατο   17-09-2016 ΩΡΑ: 17.00

 

Αγώνας:              ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ-ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ

Διαιτητής:           ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:         ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ – ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

Αγώνας:              ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ

Διαιτητής:           ΞΑΡΧΑΣ

Βοηθοί:         ΤΣΑΜΑΣΙΩΤΗ – ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

 1η αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Κυριακή 18-09-2016 ΩΡΑ: 17.00

 

Αγώνας:          ΡΕΓΓΙΝΙ  – ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92   ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ

Διαιτητής:       ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

Βοηθοί:         ΖΩΓΑΣ – ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ

Αγώνας:          ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ-ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ

Διαιτητής:       ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ

Βοηθοί:         ΔΟΣΚΟΡΗΣ – ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Αγώνας:          ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ- ΚΗΦΙΣΣΟΣ

Διαιτητής:       ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:         ΖΑΦΕΙΡΗΣ – ΚΟΛΟΒΟΣ

Αγώνας:          ΣΚΑΡΦΕΙΑ-ΚΟΜΝΗΝΟΣ  ΓΗΠ ΚΟΜΝΗΝΑΣ

Διαιτητής:       ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ.

Βοηθοί:         ΚΟΝΤΟΣ – ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Αγώνας:          ΔΙΒΡΗ – ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

Διαιτητής:       ΚΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:         ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ – ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ

Αγώνας:          ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ- ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:       ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ

Βοηθοί:         ΚΑΚΛΗ – ΒΕΝΕΤΗΣ

Αγώνας:          ΓΛΥΦΑ-ΘΥΕΛΛΑ  ΜΕΓΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ

Διαιτητής:       ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:         ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ – ΔΟΔΟΓΛΟΥ

Αγώνας:          ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΑ

Διαιτητής:       ΛΑΘΥΡΗΣ

Βοηθοί:         ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ. – ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ

Αγώνας:          ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ- ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ  ΓΗΠ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

Διαιτητής:       ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ

Βοηθοί:         ΚΑΛΥΒΑΣ – ΤΣΑΜΑΣΙΩΤΗ

Αγώνας:          ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΤΣΟΥΚΑ

Διαιτητής:       ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:                       ΣΚΑΡΛΑΣ – ΒΛΑΧΟΣ

Αγώνας:          ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ-ΕΚΚΑΡΑ  ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

Διαιτητής:       ΜΠΛΟΥΝΑΣ

Βοηθοί:           ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ. – ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:          ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΜΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής:       ΣΤΑΘΑΡΑΣ

Βοηθοί:         ΠΕΤΕΙΝΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

Αγώνας:          ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ –ΦΡΑΝΤΖΗ  ΓΗΠ ΕΠΣΦ

Διαιτητής:       ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:           ΖΑΡΟΝΙΚΟΛΑΣ – ΡΟΥΣΚΑΣ

Αγώνας:          ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ –ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ

Διαιτητής:       ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:                       ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

Αγώνας:          ΡΑΧΕΣ -ΜΑΛΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:       ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ

Βοηθοί:           ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ – ΑΡΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:          ΚΑΛΑΜΑΚΙ –ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ   ΓΗΠ ΜΕΞΙΑΤΩΝ

Διαιτητής:       ΣΩΣΩΝΗΣ

Βοηθοί:         ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ – ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Αγώνας:          ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ- ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ  0-3 α.α.

Κάντε το πρώτο σχόλιο

Υποβολή απάντησης

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται.


*