Όλοι οι υποψήφιοι της Φθιώτιδας για τις εκλογές του ΤΕΕ

Η Διοικούσα Επιτροπή του ΤΕΕ Τμήματος Ανατολικής Στερεάς ανακήρυξε τους υποψήφιους για τις εκλογές του ΤΕΕ, οι οποίες θα πραγματοποιηθούν πανελλαδικά την Κυριακή 20 Νοεμβρίου 2016 για την Αντιπροσωπεία και το Πειθαρχικό Συμβούλιο του Τμήματος κατ’ αλφαβητική σειρά των συνδυασμών, ως εξής:

 

1)    ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ
ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ “ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ”
Εκπρόσωπος: Γρηγόριος Παρμενόπουλος
Νομός Φθιώτιδας
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ Α.Μ.
ΚΑΡΑΔΗΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ 80225
ΛΙΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 43411
ΠΑΡΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 117053
Νομός Βοιωτίας
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ Α.Μ.
ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ 116813
ΚΟΥΡΚΟΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 97765

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ “ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΙ ΝΕΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (Α.ΝΕ.ΜΗ.)”
Εκπρόσωπος: Παναγιώτης Προβόπουλος
Νομός Φθιώτιδας
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ Α.Μ.
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 115211
ΖΟΡΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 104894
ΜΑΛΙΑΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ 44022
ΠΡΟΒΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 95799
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 99764
ΨΩΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 99783
Νομός Βοιωτίας
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ Α.Μ.
ΖΑΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ 52187

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ “ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ – ΔΙΚΤΥΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥ”
Εκπρόσωπος: Παναγιώτης Γώγος
Νομός Φθιώτιδας
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ Α.Μ.
ΑΥΛΑΚΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ 30863
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ 37002
ΓΩΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 21439
ΚΑΛΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 30862
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ 98542
ΠΑΣΑΠΟΡΤΗ ΧΡΗΣΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧ. ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ, ΠΟΛΕΟΔ0ΜΙΑΣ & ΠΕΡ. ΑΝΑΠΤ. 125953
ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ 44509
ΣΙΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 90837
ΤΣΑΒΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ 39164
Νομός Ευρυτανίας
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ Α.Μ.
ΜΠΕΡΜΠΕΡΗΣ ΜΩΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 48563

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ “ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ”
Εκπρόσωπος: Βασίλειος Ζούμπος
Νομός Φθιώτιδας
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ Α.Μ.
ΖΟΥΜΠΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 97617
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΤΑΛΛΕΙΟΛΟΓΟΣ-ΜΕΤΑΛ/ΓΟΣ 124421
Νομός Βοιωτίας
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ Α.Μ.
ΛΑΜΠΡΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΗΛΙΑΣ ΜΗΧ. ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ 139246
ΤΖΟΥΒΕΛΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΗΜΙΚΟΣ 66271
Νομός Φωκίδας
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ Α.Μ.
ΒΑΣΩΦ ΙΩΣΗΦ ΕΣΜΠΕΡ ΧΗΜΙΚΟΣ 68354

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ “ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ”
Εκπρόσωπος: Δρόσος Τσελές
Νομός Βοιωτίας
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ Α.Μ.
ΜΠΙΜΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 138475
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ 25882
ΧΟΥΣΙΑΔΑ ΑΣΤΕΡΩ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ 58009
Νομός Φωκίδας
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ Α.Μ.
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΗΛΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 133294
ΚΟΥΝΕΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΗΜΙΚΟΣ 102030
ΛΕΟΝΤΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ 78861
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ 129975
ΤΣΕΛΕΣ ΔΡΟΣΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΗΧ. ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ 127272

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ “ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ”
Εκπρόσωπος: Σίμος Σίμος
Αναπληρωτής Εκπρόσωπος: Σεραφείμ Γκρεμηλογιάννης
Νομός Φθιώτιδας
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ Α.Μ.
ΑΡΜΥΡΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ 36034
ΒΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 112805
ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 63987
ΓΚΡΕΜΗΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ & ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ 53190
ΔΕΡΙΤΖΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 66463
ΘΡΑΨΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ & ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ 72936
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 63476
ΚΑΡΟΥΜΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 137521
ΚΙΤΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΛΟΥΚΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 134228
ΜΑΛΑΚΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ & ΤΕΧΝ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ 136567
ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧ. ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ 137742
ΞΑΝΘΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 80299
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ 98747
ΠΑΣΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ 57712
ΠΟΛΥΖΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ & ΜΗΧ. Η/Υ 138047
ΡΕΝΤΙΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ 110099
ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 111921
ΣΑΛΟΓΙΑΝΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ 46679
ΣΑΜΟΥΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ 46921
ΣΙΜΟΣ ΣΙΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ 59968
ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ 85838
ΧΟΡΤΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ 66337
Νομός Βοιωτίας
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ Α.Μ.
ΓΑΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΗΜΙΚΟΣ 88360
ΓΚΙΓΚΕΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ 37294
ΘΑΛΑΣΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΗΜΙΚΟΣ 73734
ΜΑΜΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 35527
ΜΠΟΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 131268
ΦΡΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ 40387
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΘΩΜΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ 68957
Νομός Φωκίδας
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ Α.Μ.
ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 124616
ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ 76286
ΤΡΙΚΟΥΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΜΗΧ. ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ 110562
ΤΣΑΜΑΝΤΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΙΑΣ ΜΗΧ. ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ, ΠΟΛΕΟΔ0ΜΙΑΣ & ΠΕΡ. ΑΝΑΠΤ. 111820
Νομός Ευρυτανίας
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ Α.Μ.
ΒΟΝΟΡΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 96106
ΛΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ & ΜΗΧ. Η/Υ 87504
ΧΑΛΚΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ 77056

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ “ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ – ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ”
Εκπρόσωπος: Αθανάσιος Λυκόπουλος
Νομός Φθιώτιδας
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ Α.Μ.
ΑΛΕΞΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ 131965
ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 78971
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΖΗΝΟΒΙΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΜΗΧ.ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ 96331
ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ 120998
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ & ΜΗΧ. Η/Υ 127254
ΕΠΙΣΚΟΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ 127861
ΘΑΝΑΣΟΥΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΡΟΝΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ 68618
ΚΑΝΗΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 109254
ΚΑΡΑΝΤΖΑΒΕΛΟΥ ΠΑΝΩΡΑΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 82725
ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ & ΤΕΧΝ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ 86631
ΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 88076
ΜΑΛΑΜΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ 27762
ΜΑΡΓΩΜΕΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΕΤΑΛΛΕΙΟΛΟΓΟΣ-ΜΕΤΑΛ/ΓΟΣ 92079
ΜΕΛΕΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΗΜΙΚΟΣ 74238
ΜΠΑΡΤΣΙΩΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 109863
ΜΠΛΟΥΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ 105302
ΜΠΟΛΟΒΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ 104124
ΜΠΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΧΗΜΙΚΟΣ 129516
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧ.ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ 105576
ΡΗΤΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ 84420
ΤΕΜΠΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 124748
ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ ΗΛΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 72248
ΤΣΟΥΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ 85458
ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 94679
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 104013
Νομός Βοιωτίας
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ Α.Μ.
ΒΑΡΕΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΗΛΙΑΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ 136469
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ & ΜΗΧ. Η/Υ 132040
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 93912
ΚΑΛΟΓΡΗΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ 109421
ΚΟΒΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 107220
ΚΟΜΠΟΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΗΧ. ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ 134533
ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΕΙΡΗΝΗ (ΛΙΝΑ) ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 126939
ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 115516
ΜΠΕΚΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 108243
ΜΠΕΝΕΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ 64533
ΜΠΡΑΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ 68963
ΝΤΑΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ 80853
ΠΑΝΑΓΩΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ 110938
ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ ΘΩΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 78455
ΡΑΧΟΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ 110130
Νομός Φωκίδας
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ Α.Μ.
ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΥ-ΤΖΕ ΜΑΡΙΑ-ΠΑΓΩΝΙΤΣΑ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ 114608
ΚΑΚΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 74041
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 96068
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ & ΜΗΧ. Η/Υ 98136
ΤΖΑΜΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ 132257
Νομός Ευρυτανίας
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ Α.Μ.
ΜΑΝΤΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 59145
ΜΟΥΣΙΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΜΗΧ.ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ 121500
ΦΕΓΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧ. ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ 111596

 

 

2)    ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
 
ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ “ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΙ ΝΕΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (Α.ΝΕ.ΜΗ.)”
Εκπρόσωπος: Παναγιώτης Προβόπουλος
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ ΜΕΛΟΥΣ
ΠΡΟΒΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ-ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ 11804
         
ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ “ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ – ΔΙΚΤΥΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥ”
Εκπρόσωπος: Παναγιώτης Γώγος
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ Α.Μ.
ΓΚΑΡΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ 49698
ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ “ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ”
Εκπρόσωπος: Δρόσος Τσελές
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ Α.Μ.
ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ 23267
         
ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ “ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ”
Εκπρόσωπος: Σίμος Σίμος
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ Α.Μ.
ΚΑΠΑΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ 53722
ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ 29524
ΧΑΛΒΑΝΤΖΗ ΕΛΕΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 70091
         
ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ “ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ – ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ”
Εκπρόσωπος: Σπυρίδων Βούλγαρης
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ Α.Μ.
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ & ΜΗΧ. Η/Υ 83574
ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ 33039
ΚΟΦΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 59035
ΞΑΝΘΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ 85930
ΣΑΣΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ 35074
ΣΥΡΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ 44612
ΤΑΓΚΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 60836
ΤΣΕΛΙΚΑΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ 74032

 

Κάντε το πρώτο σχόλιο

Υποβολή απάντησης

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται.


*