Ο Σύνδεσμος Φιλολόγων Ν. Φθιώτιδας και η Δημόσια Κεντρική Βιβλιοθήκη Λαμίας παρουσιάζουν το βιβλίο «Θα σε κάνω Βασίλισσα» της κ. Δήμητρας Τσιάκα, Διευθύντριας του 5ου Γυμνασίου Λαμίας και Ειδικής Γραμματέως του Συνδέσμου Φιλολόγων. Την παρουσίαση θα κάνουν η Δρ. Χρυσούλα Μακρή, Σχολική Σύμβουλος Φιλολόγων Ν. Φθιώτιδας, και ο Δρ. Νίκος Παπαγεωργίου την Κυριακή 25 Φεβρουαρίου 2018, ώρα 19.00, στο Πολιτιστικό Κέντρο του Δήμου Λαμιέων(Λεωνίδου 9-11).
Παρουσίαση του βιβλίου «Θα σε κάνω βασίλισσα»
![](https://www.lamianews.gr/wp-content/uploads/2018/02/VIVLIO-1-1.jpg)